Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy ha feltesze...

Miért van az, hogy ha felteszek egy kérdést, elég gyakran olyan kioktató választ kapok, hogy "Leesett volna az ujjadról a gyűrű, ha begépeled a keresőbe, hogy ----?

Figyelt kérdés

Néha nagyon durva megjegyzéseket is, máskor egy hivatkozást illesztenek be, hasonló tartalmú, szinte mindig kioktató szöveg kíséretében.

Hát nem az az oldal eredeti célkitűzése, hogy "Amit máshol nem mertél .. itt megkérdezheted!"???

És értsetek ezalatt kizárólag hétköznapi kérdéseket (Tehát nem szex vagy napi politika)!


2012. okt. 1. 10:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdeztem már olyat, ami számomra is ciki volt..

GYIK pontozás hogy működik..

Leírtam, kezdő vagyok, illene tudnom, de szeretném ha válaszolnának..

Kedvesen kérdeztem, mindenki úgy is válaszolt....

Nem bunkóztak le, nem mondták, minek ül az ilyen előtte..stb.

Tehát: nem mindegy, hogy kérdezünk...

Ha valaki úgy kezdi: hülye anyám (de sokan vannak)

arra nem is válaszolok..Bunkón feltett kérdésnél nem alacsonyodom la a kérdező szintjére...

Mert aki ilyen jelzővel illeti az anyját, annak bármit írhatsz, Téged is lehülyéz...

2012. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én azokra sem erőltetem a választ, ahol a kérdésben csupa nagybetűvel szerepel, hogy FONTOS, SÜRGŐS, SOS, MOST KÉNE, stb.

Meg azokra sem, ahol csak annyi van, hogy "Mi van akkor... többi lent".

2012. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az általad példaként felhozott kérdésekre lehet normálisan válaszolni. Viszont rengeteg az olyan kérdés, melyet tényleg egyszerűen be lehet írni google-ba és ott a válsz, pl ha kíváncsi vagyok valamilyen menetrendre arra egyből kidobja a céloldalt.


Aztán vannak azok a kérdések, amik heti szinten folyamat visszatérnek pl lovaknál, hogy mennyibe kerül egy ló havi eltartása, illetve kajánál a jó palacsinta fortélya. Ezek hetente 3-4x tuti előkerülnek, pedig ha valaki használná a keresőt megtalálná a választ.

Azért bunkók az emberek, mert a gyakori válaszadók már unják, hogy 100x megválaszolják ugyanazt a kérdést, inkább felhívják a figyelmet a kereső használatára (igaz van, aki ezt bunkón teszi).

2012. okt. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert nem filozofikus beállítottságúak az emberek és szeretnek ugatni,meg kötekedni.Ha szeretnének filozofálni,akkor így válaszolnának:lehet,hogy ez van,de mégsem....
2012. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!