Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem szeretik az emberek...

Miért nem szeretik az emberek azokat akik fel vannak pörögve?

Figyelt kérdés

olvassátok végig légyszi, fontos

pörgésen itt azt értem, hogy nyitottság mindenre, kreativitás, éberség, spontaneitás, őrültség, "mindenre" kaphatóság, magabiztosság, sok beszéd, sok nevetés...

szóval ha valaki ilyen a környezetemben úgy, hogy mással beszél, nem velem, és én nem vagyok felpörögve, akkor rosszul érzem magam.


ha én vagyok ilyen, ami elég gyakori, akkor én nagyon jól érzem magamat, meg azok is akikkel együtt pörgök, viszont akik csak figyelik, vagy a környezetemben vannak, azok úgy néznek rám, hogy maradjak már csendben, hagyjam abba, utálatot vélek felfedezni a szemükben, és később is.


ha nem vagyok ilyen, de valaki igen, és az velem foglalkozik, akkor megörülök ennek, hogy végre valaki felszabadított, és együtt pörgünk.


ha elkezdek pörögni akkor szólnak h " (nevem) nyugi már, elég lesz"


+van egy csaj aki sokszor pörög, és hallottam h két osztálytársam beszél róla (fiúk) hogy, "nem szeretek vele lenni mert úgy valahogy rosszul érzem magam attól a csajtól", és valószínűleg azt érzik mint amit én szoktam...


Én új közösségben először amikor még nem vagyok oldott, akkor általában megjátszom azt az énemet, ami akkor vagyok,amikor pörgök/oldott hangulatban vagyok, vagyis próbálok úgy viselkedni, és egyre inkább kezdek felengedni, és akkor már magamat adom, de amíg nem vagyok megbizonyosodva arról, hogy biztosan szeretnek és elfogadnak addig nyugtalan vagyok, és próbálom eljátszani saját magamat... csak ez nagyon összezavaró tud lenni..


most 9.-es vagyok, mostanság kezdtem megunni ezt a játékot, ami igazából nem tudom, az-e, mert nem megjátszom az érzéseimet, hanem tudom hogy reagálnék egy helyzetben, ha jól érezném magam, és így megkedvelnek az emberek, és aztán tényleg magam lehetek.. csak ma nagyon fel voltam pörögve, és hazafele azt éreztem, hogy na most mindenki utál, senki se akar velem lenni.. ezt érzem, hogy mindenki utál... mert ma iszonyatosan fel voltam pörögve, ez nekem abból áll, hogy mindenen, de mindenen röhögök, megállás nélkül, hasonlóan pörgött embereknek ontom a vicceket, amiket röhögnek, de már ők is úgy vannak h mindenen röhögnek és ezt együtt csináljuk baromi hangosan, éretlenül, őszinte(ék) vagyo(un)k és ilyenkor nem gondolkozom, mondok olyanokat amiket megbánok később. annyira jól érzem magam ilyenkor, felelőtlenül, felhőtlenül, őrülten, de az a sok megvető szem miattt bűntudatom van ezért...


14L


2012. szept. 27. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nah szerintem ez az egyik legidegesítőbb ember típus, mint amilyen (ezek szerint) te is vagy. Nem tehetek róla, de baromira irritálnak ezek a mindig pörgő, mindenen röhögő emberek, felelősségtudatok nulla, mindig elgondolkodom rajta, hogy ennek tényleg nincs egy olyan pont az életében amin agyalnia kellene, vagy amiről komolyan tudna beszélni...
2012. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem pont ilyenkor kell pörögni, jól érezni magad. Ráérsz még megkomolyodni, felnőni. Ha visszaemlékszem, 14 évesen volt, hogy mi is hazáig vihogtunk a semmin. Felnőttem, lassan három gyerekem van, jó munkám, teljes életem. Nem gondolom, hogy valaki agytalan lenne, csak mert jól érzi magát. Bár lehet, hogy másoknak ez idegesítő, de inkább ez, mint az Emó. :)


31 éves, 2 kislányos, 7 hkm

2012. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor ilyen emberrel találkozom, csak azt hallom, hogy "blablablaa....brrrr....prrr...hehehehehe....balablabala" stb.

Fülem kikapcsol, fejem elfordul. Nem szeretem azt, akinek minden mindig vicces. Mert nem az az élet. Nem vagyok negatív személyiség, sőt, egyáltalán nem, tele vagyok energiával, életerővel, tenniakarással. Csak épp megtanultam viselkedni és alkalmazkodni az emberekhez, felnőttem már lélekben. Te még viháncolsz, kacarászol, tojsz a világra. Elmúlik.

2012. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy különösebb bajom nincs a mindig pörgő emberekkel, de akiket ismerek, azok mind elég kétszínűek. Barátaimnak tartom őket, mert lehet velük hülyülni, meg minden, de úgy különösebben próbálom nem a bizalmamba avatni őket, mert akkor 1 héten belül már az egész város tudja, amit elmondtam nekik...
2012. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de tudok komolyan beszélni! megpróbálom összeegyeztetni a kettőt..
2012. szept. 27. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
A buzgómócsingokat én se csípem, ez van, barátkozz olyannal, akinek nem gond.
2012. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!