Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gáz, ha huszonévesen csókolomm...

Gáz, ha huszonévesen csókolommal köszönök, egy 60-70 körüli bácsinak?

Figyelt kérdés
hogy köszönjek ink, Jó napot!

2012. szept. 12. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
nem én is így szoktam: csókolom Janibá
2012. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
amúgy lány vok
2012. szept. 12. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Az sem gáz, ha huszonévesen csókolsz egy 70 éves bácsit.
2012. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Idegennek inkább napszaknak megfelelően, ha ismerős... szomszéd pl., akkor inkább csókolom... ók a jó napotot még zokon is veszik.
2012. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
igen ahogy előttem levő írja: idegennek mehet a Jónapot, szomszédnak, ismerősnek meg nyugodtan csókolom én is lány vagyok ezen nemkell problémázni
2012. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a napszaknak megfelelően köszönnék.

Eszembe jutott egy eset, még gyakszin olyan 17 lehettem, boltba bejött a főnök barátja neki köszöntem úgy, h csókolom. Miután egyedül maradtunk a kolléganő rám szólt, h nehogy már csókolómmal köszönjek ezután, indok: nem csókolnád! Meg, h veszi ki magát ez. Szal, ha idősebb férfi én mindig a napszaknak megfelelően szoktam.

2012. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányként csak jó napot kívánok-kal köszönök férfinak (nyilván ismeretlennek).
2012. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!