Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak itt későn érők? Vagy...

Vannak itt későn érők? Vagy ismer valaki ilyen embereket? Akik később értek meg, később kezdték el az egyetemet, huszonévesen?

Figyelt kérdés
Hogyan kezelté(te)k a helyzetet, hogy vetté(te)k az akadályokat?
2011. dec. 21. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elkezdem egy egyetemet "időben", de rossz döntés volt, otthagytam. Kihagytam két évet és utána jelentkeztem a jelenlegi szakomra. Nincs vele semmi probléma, pont ugyanúgy csinálom, mint a többiek, akik fiatalabbak. Öregnek se érzem magam, van több negyvenes évfolyamtársam is :)
2011. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

26éveen kezdtem a főiskolát (már előtte is volt pár végzettségem), még a gólyatáborba is elmentem mert az kimaradt régen. Nem érzem kívülállónak magam, levelezős vagyok ezért vannak idősebbek is.(de a nappalisoknál is).

27/n

2011. dec. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, en is azok köze tartozom akik 26 evesen kezdtek el tanulni. Mostanra tisztazodott bennem, hogy mit is akarok kezdeni magammal, mi az ami igazan erdekel. Meg mindig jobb, mintha kitanultam volna egy szakmat amihez nem sok közöm van! igy legalabb azt csinalom majd amit szeretek. eddig a vilagot jartam amugy, szoval nem vesztegettem el az eveket.
2012. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!