Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon gáz, ha csókolommal...

Nagyon gáz, ha csókolommal köszönök a párom szüleinek?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, a barátommal több mint 3 éve vagyunk együtt. A szüleinek csókolommal köszönök mindig, de néha gáznak tartom, így belegondolva...Szerintetek az gáz lenne ha köszönési formát váltanék 3 év után?
2012. febr. 23. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyha jó viszonyban vagy velük akkor kérdezd meg hogy nem-e tegezheted őket.
2012. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, az gáz lenne. Úgy köszönsz, ahogy családon belül illik, emiatt nem kell aggódni. Idegen nőknek viszont nem illik, mert megsértődnetnek, idegen férfiaknak meg pláne.

Várd meg, míg letegeznek. Ha soha, akkor soha. De jónapotot már ne köszönj nekik, mert az így már sértő!

2012. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

A tegeződést mindíg az idősebb fél ajánlhatja fel, még 2012-ben is!

Ha tényleg nagyon gáznak érzed, akkor van egy szuper ötletem: bízd meg azzal a barátodat, hogy nyaggassa őket, hogy tegeződjenek veled :).

2012. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi értelme váltani. Kicsit furcsán venné ki magát. Mintha megsértődtél volna, s most tartod a 3 lépés távolságot.


Ha ők nem ajánlják fel (mind idősebbek), akkor ne tedd.

Gondolom olyan idősek lehetnek, mint a te szüleid. Oké, hogy őket te tegezed, de gondolom a párod nem.

2012. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem inkább picit az a gáz, h ők nem mondták neked h tegezd őket:)
2012. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!