Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » úgy írok mint egy elsős....

úgy írok mint egy elsős. Pedig már 21éves vagyok. Hogyan fejleszthetném? Példa lenn

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 11. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogy írsz úgy, mint egy elsős!

Nem írsz gyerekesen, ha erre értetted!

Látnád az én írásomat...!!!:)))

Mint egy kislány.

Gömbölyű betűk, sehol egyélesebb vonal, olyan, mint a "gyöngyfüzér".

Szokták mondani, hogy gyerek írásom van, meg sokan röhögnek rajta, de nem zavar.

Én a lelkemben is ilyen vagyok, puha, alkalmazkodó (sajnos), nőies, hát milyen írásom legyen???

Ez vagy te, nem akarj változtatni!

Fogadd el, pláne, hogy nem is írsz "dedósan".

2012. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem sem írsz úgy, kérdező! :D szerintem nagyon szépen írsz, viszont én nagyon rondán írok kb mintha odahánytak volna

15/L

2012. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvass sokat.
2012. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem láttam még olyan hatévest, aki így írna :) Semmi baj a kézírásoddal, szép, olvasható. Ez vagy te, direkt nem tudsz rajta változtatni, mert a személyiségedtől függ. :)
2012. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez csak egy pl-a, nem hiszem hogy a kérdező 21 évesen ofő lenne :)


ha szerinted csúnyán írsz akkor koncentrálj rá és ne siess. én az órai előadásokon rondábban írok mint egy pasi (persze van aki szépen ír) mert sietek...viszont ha itthon átírom gyöngybetűkkel írok mert oda figyelek :)


legyél türelmes, ne kapkodd el


N22

2012. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!