Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen dolog az hogy hétvégén...

Milyen dolog az hogy hétvégén mindig várom a hétfőt?

Figyelt kérdés
Nem a tanulás miatt szeretek iskolába járni (tanulni is szoktam eleget azért) hanem hogy társaságban lehessek. Unalmas helyen lakok ahol nincs semmi, az itteniek kamaszokkal, fiatalokkal nem vagyok jóba, szóval a hétvégét és a szüneteket mindig végunom, maximum egyedül tudom magam lefoglalni valamivel. Ezért várom ilyenkor mindig hogy újra lehessen buszozni meg iskolába menni. Égő dolog azt várni? 16/F
2012. szept. 8. 13:21
 1/3 anonim válasza:
Nem égő dolog ez, viszont szerintem nem ártana más elfoglaltságot is keresned ezekre az időszakokra, egy hobbyt, mivel ugye nem fogsz mindig suliba járni, vagy mondjuk pl nem lesz utazgatós az életed, vagy akármi. Használd ki hasznosan a szabadidőt :)
2012. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régebben én is vártam, mikor még otthon laktam, aztán koleszban megtanultam értékelni a nyugalmat. Bár most sem úgy kelek hétfőn, hogy jajj, megint menni kell (csak ne kéne olyan korán kelni, jajj), de azért a hétvégi délig alvás minden percét kihasználom, sőt, a hétvége minden percét, hiszen máskor nincs időm főzni, vagy kicsit magammal foglalkozni, mert reggeltől estig bent vagyok, nyolckor végzek, kilencre hazaesek, és akkor még nem szántam időt arra, akire szeretnék, másnap meg megint kelni kell.
2012. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem égő, de szerintem ezt te is tudod. Én is mindig vártam a sulit, nemcsak hétvégén, hanem a nyári szünet vége felé is.

De azért ne unatkozz hétvégén sem, pihend ki magad, vagy segíts otthon, olvass, mozogj valamit...stb. Legyen ez az időszak a magányos elfoglaltságoké és a családé, a hétköznapok meg a barátokéi (szép szó :) ).

2012. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!