Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kidobnád az ékszert/vagy más...

Kidobnád az ékszert/vagy más ajándékot, amit attól kaptál aki súlyosan megbántotta a szüleidet vagy téged?

Figyelt kérdés
Nekem nem esik jól ránézni a dolgokra, hiába azelőtt kaptam, hogy az emberke átverte a szüleimet. Mosd dobálok ki egy csomó dolgot. Ti hogy látjátok ezt?
2012. szept. 3. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire meg akarnék szabadulni, az ékszer nyilván nem a kukába dobnám, hanem eladnám.
2012. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rászorulóknak!
2012. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miről van szó. Ha ruháról, akkor elajándékoznám, esetleg rászorulónak adnám. Ha olyan, ami levél, fénykép stb, azokat kidobálnám, ékszereket beolvasztatnám. Vagy eladnám, vagy csináltatnék belőle, valami ékszert magamnak. Értékesebb dolgokat azért nem dobnék ki... Akkor inkább odaadom a szomszédnak, vagy bármi.
2012. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ékszereket semmiképpen nem dobnék ki, eladnám.

A más értéktelen dolgoktól, megszabadulnék.

2012. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sippara ***** válasza:
100%
A volt vőlegényemre olyan dühös voltam, hogy csatornába dobtam a gyűrűt.... Tapasztalatból mondom, hogy inkább add el, ha tudod, ha kidobod, később bánni fogod, jól jöhet még az a pénz.
2012. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én eladnám!
2012. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólokkal: vagy eladni, vagy ha ruháról, hasznos háztartási dologról van szó, leadni vagy elajándékozni.

Csodálatos érzés, volt egy idő mikor én is sok mindentől megszabultam, volt amit elégettem, mai napig nem bántam meg, semmi sem hiányzik nekem azokból a tárgyakból.

2012. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
eladnám vagy elajándékoznám
2012. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!