Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A magyar emberek miért hiszik...

A magyar emberek miért hiszik azt, hogy csak a magyar emberek előítéletesek?

Figyelt kérdés

Állandóan azt hallom,hogy ilyen előítéletes emberek sehol máshol nincsenek meg,hogy olyan szarok az emberek mint az ország meg nem segítünk egymásnak stb és,hogy külföldön ilyen nincs.

Szerintem ez olyan butaság, elve miből gondolják ezt egyesek?Mindenhol vannak előítéletes emberek és egy ember viselkedését nem a származása határozza meg!


Például a párom Franciaországban dolgozik és van,hogy hónapokra én is kimegyek vele, van ott egy lakásunk és a házban van egy népes magyar család is (félig cigányok) és nem egészen úgy viselkednek ahogy azt elvárná az ember.Azt tudni kell,hogy Franciaországban sok muszlim,néger és sok más faj van akik este bandákba tömörülnek motoroznak ,gyújtogatnak hangoskodnak,rabolnak.

Na és ennek a magyar családnak az egyik fele szívesen részt vesz ilyen dolgokban, nem szeretik őket a normális lakók.Mostanra pedig olyan dolgokat tudtam meg,hogy mikor először jöttünk ide akkor az egész ház odavolt,hogy jaj ne megint egy ilyen magyar család már csak ez hiányzik,még több bűnöző lesz, aztán mikor megismertem a ház nagy részét sokan elmondták,hogy kellemesen csalódtak.

De például én 3 hónap alatt jobban elsajátítottam a nyelvet mint a magyar család bizonyos tagjai akik több mint 5 éve itt élnek...

(Azt még hozzáteszem,hogy a házban elég kevés normális ember él, szóval ez a "magyarok bűnözők" tévhitű emberek olyan 10-20an voltak maximum,akik azt hitték,hogy mi is olyanok leszünk.Meg én csak 10-20 emberrel vagyok beszélőviszonyban ,úgyhogy sokak véleményét nem is ismerem,de a 20 emberből 15 rosszat gondolt a magyarokról.)



2012. aug. 30. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem hiszi, hogy csak a magyar ember lehet előítéletes.
2012. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pedig én nagyon sok ilyennel találkoztam.
2012. aug. 30. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!