Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha nincs diplomám lehet még...

Ha nincs diplomám lehet még családom? Lesz olyan nő aki szóba áll velem? Értékrendjeim még vannak?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen oldal szerint ha nem vagyok diplomás,még az értékrendjeim sem hasonlóak.


Most én vagyok ilyen különleges ember,vagy a diplomások egyformák.Mert akkor a fiatalok 80%-ban szürke kisegerek?


Avag nem általánosítunk,csak ha diplomásokról van szó..de csak jó értelemben.


Tehát ha azt mondom,h nagyképűek bunkók az nem igaz,viszont ha azt mondom,h intelligensek okosoak akkor az már minden esetben igaz?



A mai felvételi arányok mellett 10/8 felvéve,lesz olyan lány akinek kelleni fogok?


2012. aug. 28. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Furcsamód én mindig a szakmunkásoktól kapom meg, hogy nem viszem semmire majd az életben, mert egyetemre jártam és ott biztos semmirekellőket nevelnek...
2012. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ez butaság. Eleve, ha valaki diplomásként csak diplomás házastársat tud magának elképzelni, az is. Diplomások között is vannak nagyon bunkó, sőt buta emberek is, és nem diplomások között is értelmes, intelligensek is. Az, hogy valakinek diplomája van, nem határozza meg az illető személyiségét, ugyan úgy lehet lusta, tohonya, durva, igénytelen, mint kedves, nyitott, szorgalmas stb.
2012. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz ezzel, kár ezen rugózni, ez a mai magyar sznobizmus.Akár kinek lehet ma diplomája, ha van ideje meg pénze rá.

Az értékrend pedig nem a diplomától függ.

Ez a dolog kb olyan, mint amikor a pénzes, "elit" családokra azt mondják, "jó család", "jó családból való".Közben lehet, hogy a gazdagság csalás eredménye a modoruk pedig csapnivaló.

Mellesleg én már körülnéztem ezen a társkeresőn és látom, szakmunkások is vannak ott.

Szerintem rettentően szánalmas, aki azt hiszi, hogy csak azért, mert diploma lóg a fenekéből, már különb, mint a többiek .Nem a diplomával osztják az intelligenciát, emberileg semmit nem változtat azon, aki megszerzi, tudnék erre sorolni sok példát!

Ostoba, aki papír alapján keres társat,a bölcs ember inkább azt nézi, hogy a másik milyen ember.

2012. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A ferjemnek nincs diplomaja nekem van 3.

Megis az en ferjem sokkal okosabb es praktikusabb nalam felnezek ra es tisztelem. Neha bosszant azzal lemegy megnezi ott lognak e a diplomak mert neha nagyon nagy hulyeseget tudok mondani szerinte.

A diplomaimat mar megismerkedesunk utan szereztem.

Egy ferfi erteke a kisugarzasa a gondolkodas az ertekrendje a hite nem egy papair szep keretben a falon.

2012. okt. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!