Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha szemtől szemben lecsicskázn...

Ha szemtől szemben lecsicskáznék egy rendőrt mi történne?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 20:12
1 2
 11/20 anonim válasza:
ha ráérnek bevinnének lekevernének párat (lehet bese vinnének) ha esetleg biciklid van akkor találnának rajta biztos valami problémát rossz ötlet : DDD
2012. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 retrojedi válasza:

Tomcat-től idézve: menekülés közben tarkónlőnéd magad - ez kerülne a jegyzőkönyvbe. Legalábbis akik még a yardon is tovább szemtelenkednek, így járhatnak (lásd Mansfeld Péter).

De különben ha vannak melletted tüntetők még 1000-en, akkor nyilván más a játék.

2012. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy tiszteld, de legyen benned minimális emberség. Azzal, hogy sértegeted a másikat, nem teszed jobbá a világot, sőt. Mellesleg tényleg bevihet. pl. becsületsértés miatt, ami jogos is lenne, de kitalálhat mást is. Mit szólnál egy jó kis hatóság elleni erőszak vádjához?
2012. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Itt az a gond, hogy általában a rendőr szokta elkezdeni a sértegetést ...
2012. aug. 26. 14:20
 15/20 anonim ***** válasza:
49%

Jajj kérdező, mennyi düh...



Érdekes, én sosem találkoztam még g*ci rendőrrel, pedig beszéltem már párral. Jah, hogy látják rajtam, hogy emberszámba veszem őket, és ha hülyeséget csinálok, akkor nem kezdek pattogni? Jah kérem, elnézést...

2012. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 jgyh válasza:
Elöbb kérdezd meg apádat. Utána magad. Te mit szolnál. A rendőr is ember. Csak az ő munkáját nagyon sok jogszabály szabályozza. Amire a te és hozzád hasonlóak előszeretettel hivatkoztok mikor találkoztok a rend őreivel. Érdekes nekem soha az életben nem volt velük problémám. 13 évet laktam a VIII.kerben nem messze a kapitányságtól. Tapasztalatom, hogy amint eltűntek a sarkon egyből megnőtt mindenkinek az arca. Tehát nem elfelejteni! ŐK IS EMBEREK, APÁK, FÉRJEK, és valakinek a GYEREKE.
2012. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ja.. Csak nem mindegy hogy végzik a munkájukat! Én is pont 8ker.i vagyok, és mint ahogy említettem itt van egy sarokra a rendőrség.. Pl egy mostani eset..: fényes nappal egy autót tört fel egy had ne írjam le kinézetű ember, a rendőr meg csak elsétállt mellette, még rá is nézett! De ment tovább... (és igen jól láttam, feltörte.. Még a riasztója is megszólalt..)

Igen, emberek, csak van nekik egy munkájuk amit jó lenne ha normálissan csinálnának..

2012. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 retrojedi válasza:

@08-26 11:11: Hatóság elleni nemi erőszak? :-)

De az csak akkor jön szóba, ha rendőrnéninek mondod.

2012. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 jgyh válasza:

retrojedi!

A lényeg, hogy emberként kezeld a másikat. Nem több és nem kevesebb nálad, a minimális tiszteltet mindaddig ad meg a másiknak míg nem tudod, hogy milyen ember. Az egyenruhások más jogokkal vannak felruházva mint mi civilek. Azzal élni és vissza élni is lehet. Pont az ilyen civilek miatt van az, hogy a rendőr elfordítja a fejét ha valamit lát. Nem sokkal több a fizetése mint neked (ha van). Olyan mint te "minek törjem magam úgyis annyi lesz a fizetésem" Emberségesen viselkedj mindenkivel, meghálálják.

2012. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
szerintem ha beszólnál neki egyszerüen pénzbírságot adna és azt mondaná hogy ez törvényszerű.
2012. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!