Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elítélendő-e az, hogyha egy...

Elítélendő-e az, hogyha egy nő megiszik egy-egy alkalommal egy (1) pohár sört?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán, de előfordult ezen a nyáron hogy a nagy melegben megittam egy pohár sört, pláne ha találkoztunk a barátaimmal és nem akartam rövidet és hasonlókat inni mint ők.

Mikor elmondtam a legjobb barátnőmnek hogy sörözök néha, hát olyan megvetéssel nézett rám, meg azt mondja: már megint söröztél?

Ez elítélendő? Akkor már nem is vagyok nő? Én nem tartom égőnek, de kíváncsi vagyok, hogy Ti hogy látjátok ezt.


2012. aug. 20. 23:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
barátnőd nem normális. Én mindent iszok, nemcsak sört. Esti filmnézéshez alap a sör, kukorica. Egy doboznyitól sem lesz bajod, ha nem egyszerre iszod meg.
2012. aug. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Igen ő eléggé burokban él, csak nem szeretem ha lenézően néznek rám. Egy pasitól még megérteném, de ők sose mondtak nekem ilyet, sőt még örültek is.

Nem fetrengtem még részegen, de nem is tervezem :D

2012. aug. 21. 06:56
 13/19 anonim ***** válasza:
Barátnődnek fogalma sincs a nőiségről. Feltételezem szerinte csak az a nő, aki festi a haját, a körmét, az arcát, bután mosolyog, és illegeti magát a férfiak előtt. Nem jó, hogy ilyen szinten befolyásol téged.
2012. aug. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a barátnőddel, ez egy marhaság :) Nem tudom, ki és mikor találta azt ki, hogy sört inni egyenlő a tahósággal, de szerencsére a legtöbb ember agyába azért nem férkőzött be ez a baromság, csak néhány ilyen missp*csa gondolja így. Egyébként is, a sör kis mértékben egészséges is (csak nagy kár, hogy hízlal), és épp úgy lehet kulturáltan fogyasztani, mint bármelyik másik italt.

Nyári nagy melegben szerintem nincs is kellemesebb egy hideg sörnél, jobb, mint az édes cuccok, amiket egyesek szerint a nőknek inniuk kéne.

2012. aug. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ennyire nincs önbizalmad, hogy ilyen köznapi kérdéstől ekkora problémád támad? A dolog annyira jelentéktelen, hogy nincs is mit beszélni róla, akinek ez gond, azzal ne beszélj erről és kész. Ha jól esik, igyál sört, ha tudod a mértéket és alkalmasnak tartod, igyál pálinkát, vagy tégy ami jó és nem bánt, sért másokat. Az alaptalan megjegyzéseket pedig tekintsd semmisnek.
2012. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Alaque ***** válasza:
Nincs is szebb látvány, annál, amikor egy szép lány hideg sört iszik!
2012. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan minden barátnőm sörös.Nagy bátran szokták megrendelni a korsó söröket,20 éves csajszi létükre.Nincs is ezzel semmi baj :)

Csak azért ne igyál már olyat amit kevésbé szeretsz,mert nem csajos ital :)

Az emberek határozottam túl sokat foglalkoznak mások véleményével.

2012. aug. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha elítélendő, akkor én elég gyakran bűnözök. Egyébként Augusztus 20-án vett nekem az egyik ismerősöm egy pohár sört, mert tudja, hogy szeretem, de nem mertem meginni, mert nagy volt a hőség, és féltem, hogy megárt, viszont ahogy egy-két járókelő nézett, hogy én merek sört venni a kezembe :D Imádom, amikor az emberek azzal vannak elfoglalva, hogy én mit csinálok.
2012. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Elítelendő. Miért csak 1-et? Legalább 5-öt.
2012. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!