Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elítélendő-e az, hogyha egy...

Elítélendő-e az, hogyha egy nő megiszik egy-egy alkalommal egy (1) pohár sört?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán, de előfordult ezen a nyáron hogy a nagy melegben megittam egy pohár sört, pláne ha találkoztunk a barátaimmal és nem akartam rövidet és hasonlókat inni mint ők.

Mikor elmondtam a legjobb barátnőmnek hogy sörözök néha, hát olyan megvetéssel nézett rám, meg azt mondja: már megint söröztél?

Ez elítélendő? Akkor már nem is vagyok nő? Én nem tartom égőnek, de kíváncsi vagyok, hogy Ti hogy látjátok ezt.


2012. aug. 20. 23:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne sörözhetnél? Bár én nem szeretem, de barátnőm csak a sört issza meg! Bár ha ráfanyalodok, mert nincs más, én is megiszom! (a nyáron megittam vagy 8-10 korsóval...) És aztán mivan? Legalább kimossa a vesémet!

22L

2012. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Az említett barátnőd ugye nem dohányzik, és gyereke sincs?
2012. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne elítélendő? Nincs benne semmi.
2012. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
??????tessék?kérlek, egy sör?Az semmi.Egyáltalán nem elítélendő. Az a buta, akinek ezzel baja van.
2012. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb barátnőd egy idióta sznob p*csa
2012. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha részegen fetrengenél, és szánalmasan viselkednél, akkor azt mondanám, h igaza van a barátnődnek. De attól, mert ritkán megiszol egy kis mennyiségű alkoholt, nem gondolom, h elítélendő lenne.

Az, meg, h nevezetesen sört iszol, ízlés kérdése. Én pl rosszul vagyok a pálinka szagától is, a sör ízét viszont kedvelem, és a hatása sem olyan ütős, mint a rövideké, ezért kedvelem. Más meg pont fordítva van ezzel. Nem vagyunk egyformák...

2012. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
dehogy égő. én is inkább a bort szeretem, de ha olyan helyen szórakozunk, ahol borból csak a fejfájós-ecetes verzió van jelen, simán sörözöm én is, azzal szinte lehetetlen melléfogni és kánikulában kimondottan jól is esik. a barátnőd egy megjátszós fap.na
2012. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Felháborító hogy így nyár közepén megengedtél magadnak 1 pohár, jéghideg, savanykásan finom italt magadnak!
2012. aug. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

Töményekből is vannak egész jók: A Jägermeister pl. nem is erős, hanem kifejezetten finom.

A sörökből is van többféle, én leginkább a barna sört szeretem és a csapolt söröket.(heineken, gösser és a cseh sörök többségét)

Ha nem iszol meg bármilyen sört, akkor a megvetés ilyenkor csak az illető személy tudatlanságát jelzi.

Valószínűleg ő még csak valami gagyit ivott és ezért utálta meg.(eleinte én sem szerettem, mert azok nem voltak túl jók)

19/F

2012. aug. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön ha egy lány sört iszik....

Kivéve ha nem Kőbányait üvegből.

Szerintem vagányok a söröző lányok. :-)

2012. aug. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!