Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyha a barátnőmhöz átmegyek,...

Hogyha a barátnőmhöz átmegyek, akkor bemutatkozzak, vagy elég, ha köszönök?

Figyelt kérdés
Barátnők vagyunk, és holnap találkozok először az apjával. Kezet nyújtsak és bemutatkozzak, vagy elég ha csak köszönök, és a barátnőm bemutat?
2012. aug. 17. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
elvileg a közös ismerős dolga bemutatni, de te is mondhatod a nevedet, ha kezet nyújtasz.
2012. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Szimpatikusab ha kezet fogsz és bemutatkozol.

Az elsö benyomás az fontos itt alakul ki a szimpátia elöször.

2012. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
szerintem előnyös, ha te mész oda hozzá és egyből bemutatkozol, egyébként apukámnál rossz pont, ha valaki elköszönéskor nem fog vele kezet. szóval elköszönéskor is fontos sztem.:)
2012. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Mosolyogsz, jónapot kívánsz, elmondod a teljes neved érhetően és kezet nyújtasz. Nagy pirospont minden szülőnél.
2012. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem jelöld be facebookon!
2012. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Ha még tini, akkor hiába vagy lány, az idősebbnek, vagyis az apukának kell kezet nyújtania.

2012. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Az természetes számomra h a barátom szüleinek így bemutatkozok. Azt viszont nem tudom h barátnői viszonyban mit kell.
2012. aug. 17. 21:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy be kell mutatkoznod. Hogy néz az ki, hogy odamész a házukba/lakásukba, köszönsz, ők meg az sem tudják ki fia-borja vagy.

Kérd meg a barátnődet, hogy mutasson be nekik.

2012. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az oké h elmondja ki vagyok, de a kézfogáshoz nem vagyok hozzászokva. És ha én nyújtom, de ő nem figyelne?
2012. aug. 17. 21:57
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Jaj, de félreolvastam bocsi!!:D:D Azt olvastam, hogy a barátnődhöz mész, mint fiú és úgy mutatkoznál be.:) Bocsi! Én voltam, aki azt írta, hogy elköszönéskor is fogj kezet.:D Azt hittem egy fiatal fiú vagy azért nem tudod még1x bocs.:D:D
2012. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!