Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan nőkről, akik folyton bonyodalmakat okoznak, majd mossák kezüket?

Figyelt kérdés
Az élet minden területén, bármiben... Mindenben képesek sz*rt kavarni, majd magukat kihúzni a felelősség alól, másokat hibáztatni, kezüket mosni, és mint aki jól végezte dolgát, továbblépni abban a tudatban, hogy megint sikeresen abszolváltak egy-egy konfliktus úgy, hogy ártatlanul jöttek ki belőle.
2012. aug. 17. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy miért csak nőkre vonatkozik a kérdés, a férfiak közt is ugyanannyi mocskos alak mászkál ebből a típusból.

Egyébként nemtől függetlenül elítélem, szemét viselkedésnek tartom, és elkerülöm őket, ha tehetem. Nem is tudom, hogy milyen más választ vártál erre.

2012. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Férfi létemre, megjegyzem 26 évesen soha egyetlen olyan másik nembelivel nem találkoztam még, akik ennyire számítóak, ennyire érdekből cselekedtek volna, mint azok a nők, akikkel bármikor is szóba álltam. A nőről lerí, hogy mindent érdekből akar, érdekből tesz, önző,


Még mielőtt le lennék ugatva, nem csalódás van a dologban, nem azért írom ezeket, mert egy bizonyos vagy több bizonyos nőben, nőkben csalódtam. Nem azért írom ezeket, mert magányos vagyok, mert egyedülálló vagyok, mert nem jön össze egy lány sem, hanem nap mint nap, hétről hétre, hónapról hónapra sok mindenkivel beszélgetek, új embereket ismerek meg, a régiekkel is újra beszélek, és tapasztalom, hogy szinte mindenkit az érdekek vezérelnek.


Lehet hímsovinisztázni.

2012. aug. 17. 16:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nemtől függetlenül mindenki önző ebben a világban. Mindenki hazudik (by Doktor House), a mai világban a tisztán erkölcsös és naiv emberek nem is élnek meg. Amit viszont te leírtál, kedves kérdező, az nekem egy kicsit...túl erőltetett. Igen, nekem is volt egy-két ilyen "barátnőm", de azoknak a társaságát kerülöm is. Nő létemre nekem akkor számít jónak egy barátság, ha az egyén megbízható.
2012. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha mindaz a sok rossz lerí róluk, akkor mi a tökömért is állsz szóba velük? Hogy aztán itt sípolhass nekünk? Nincsenek barátaid, vagy bárki ismerős akivel ezt a hatalmas gondot megoszthatnád?
2012. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Átérzem a problémát. Én olyan munkahelyen dolgozom, ahol csak nők állnak alkalmazásban (6-an vagyunk összesen). Ennyi rosszindulatot, áskálódást, sárdobálást még sehol sem tapasztaltam! Erre szerintem is csak a nők képesek! 23/L
2013. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Véleményem? Van.., az van. Jó a kérdés. De minek halomra hányni itt a jelzőket? Sokkal inkább egy jól körülhatárolható ingerencia jelenik meg bennem: szeretném ledarálni őket. Persze lehet erre mondani, hogy létezik szolídabb megoldás is. Persze, papíron létezik. Kéremszépen, a jellem az egy fix dolog, komoly traumák képesek alakiítani csak. Nem gyakori a változás.

A felelősség áttolása - nem mint többedik vagy utolsó, hanem, mint első!! mozzanat - alap női tulajdonság. Tényleg rengetegnél megfigyelhető.:/

2013. jan. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

csupa nővel dolgozok együtt, és nem tapasztalok ilyesmit. Nálunk a segítőkészség, az együttműködés jellemző.

de az amúgy meg férfiak, és nők közt is vannak ilyenek.


Akik szerint csak a nők ilyenek, azok valószínű eleve lenézik a nőket, emiatt máshogy bánnak a nőkkel, mint a férfiakkal. Mivel feszültebben, ingerülten, lenézően állnak a nőkhöz, így azok máshogy viselkednek velük, és csak azt látják, és abból vonnak le messzemenő általánosításokat.

2013. jan. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolkodsz a nőkről, akkor csak az ilyen nőket fogod bevonzani. Furán hangzik, de így van. Meg lehet érezni, ha az akivel találkozom lenéz engem. Ez hamar kiderül. Egy normális nőnek pedig van annyi önérzete, hogy az ilyen embertől távol tartja magát. És akkor mi marad neked? A mocskos legalja. Hidd el, hogy vannak olyan nők is akikkel érdemes ismerkedni. Azok pedig akikről a kérdésed szól, annyi gondolatot sem érdemelnek meg tőled, hogy ezt a kérdést feltedd.
2013. jan. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan férfi aki lenézi a nőket, az a normális nőket elűzi magától.


Egy egészséges értékrendszerű embernek nincs kapacitása idióta nézetekre, elvekre ergo normális nő kerül messziről.


Neked ez arra jó, hogy ne magadba nézz, hogy mit csinálsz rosszul. Mivel tényleg gáz csajok vesznek körül. Gondolom ez nehezen akaródzik összeállni.

2013. jan. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindkét nemre jellemző ez manapság.

Nem tudom, már megint miért csak a nőkre lett ez a negatív vonás ráhúzva. De a GYK-n már nem is csodálkozom ezen.

2013. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!