Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Dühös rám valamiért, vagy...

Dühös rám valamiért, vagy csak ilyen a stílusa?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, elég ritkán találkozunk és általában jól kijövünk, de néha elég furcsán viselkedik és nem értem, miért. Olyan, mintha dühös lenne rám, vagy nem kedvelne. Kis dolgokért is dühös lesz, de nem úgy, hogy elkezd üvöltözni meg csapkodni, hanem olyan hűvös lesz a modora. Mint amikor valaki, akit nem kedvelsz, csinál valami kellemetlent. Szinte kihallom, hogy "jaj ne, már megint ő". Vagy lehet, hogy csak beleképzelem? Például egyszer voltunk valahol, ahova mindenki vitt saját poharat. Az övé nagyon hasonlított az enyémhez. Mielőtt hazamentünk, már el volt mosva az összes, de én levettem a polcról a sajátomat, hogy igyak belőle. Miután kitöltöttem az italt, megjelent ő és mondta, hogy az az övé. De olyan vádlón, hogy bűntudatom lett, mintha legalábbis elloptam volna azt a poharat. Gyorsan megmagyaráztam, hogy csak tévedés történt és miután megittam, elmostam, de láttam rajta, hogy dühös. Másik alkalommal pedig megkérdeztem, hogy adhatok-e egy falat kaját a kutyájának. Akkor is olyan hűvösen mondott nemet, mintha nekem tudnom kellett volna, mit fog válaszolni. Aztán két perc múlva már nem látszik rajta, hogy valami baja volt és tök jól elbeszélgetünk. De én állandóan félek, hogy mikor teszek vagy mondok valami rosszat, nem bírok rajta kiigazodni. Nem vettem észre, hogy másokkal ilyen volna, csak velem. Mi a véleményetek?
2012. aug. 14. 15:20
 1/4 anonim válasza:
szerintem tud rólad valamit, talán pletykál rólad valaki vagy ilyesmi
2012. aug. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod! ez nem valószínű, mert nem igazán adtam okot a pletykákra, meg a közös ismerőseinkről (nincs olyan sok) nem igazán tudom elhinni, hogy pletykálnának.
2012. aug. 21. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb tőle megkérdezni?
2012. aug. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sokáig nem fogunk találkozni, de lehet, hogy majd megkérdezem.
2012. aug. 23. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!