Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gyerekek ti mit tennétek. Ha...

Kriszti77 kérdése:

Gyerekek ti mit tennétek. Ha lenne 1 kollégátok/pasi/ aki folyton bejárna a főnököknek bemószerolni a többieket mindenért és kavarná a . T és közben ő lógna a legtöbbet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

van ilyen kollégám kettő is.

Az egyik amióta kinevezték oktatónak(mert jó hosszú nyelve van) egész nap csak papírral a kezében úgy csinál mintha főnök lenne,és iszonyú elfoglalt volna. Semmit nem csinál,még az oktatást sem végzi el,most hogy folyamatosan veszik fel az embereket. A másik meg nő,akit régebben leváltottak a supervisor státuszból,és visszarakták a termelésbe. De az új főnöknek jó mélyen nyal,és semmit nem csinál. Még túlórában is csak dumál a főnökkel,és igyekszik úgy tenni,mintha nélkülözhetetlen lenne.

Engem személy szerint nem érdekel, nem foglalkozom velük. A kollégák már morognak,hogy az ő pénzükért is mások dolgoznak meg..Egy darabig morognak,majd lesz 1-2 olyan dolgozó aki majd ki meri nyitni a száját..Akkor majd jönni fog a sértődés,és vagy lecsendesül,visszaáll minden a régi kerékvágásba, vagy annyit fog a főnöknek panaszkodni az illetőre,hogy valamilyen ürüggyel az utcán fogja találni magát..

Én örülök,hogy van munkám,és nem szívesen adnék esélyt hogy elküldjenek,hiszen nem a legjobb az angol tudásom. Így én inkább semleges maradok.

2012. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Főzős Laci ***** válasza:
Igen,ha meg akarod tartania munkahelyed,akkor sajnos "nyelned kell" egyet ilyenkor.Ma ebben a gusztustalan,undorító világban sajnos az efféle hulladék embereknek áll a zászló.Bár nem egyformák a munkahelyek.A főnökök szeretik az ilyen féreg embereket,mert közvetítik a dolgozók közti állapotokat.Kitartás,ha van jobb,lépj le!
2012. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
1-esnek : lefogadom hogy magyar vagy lengyel az illető. :D kint nemegy ilyen miatt vesztettem el a munkahelyemet,én valahogy nembírom elviselni ha ilyennel kell egy levegőt szívnom.Így vagy elmagyarázom neki hogy ettől ugyanúgy egy senkimarad,vagy ha ezsem segít akkor jön a cipőzés,teljese mindegy mert így is úgy is kirúgnak.Ha csak beszólok az illeőnek akkor addig kavar a főnöknél amíg valami ürügy nem lesz hogy eltávolítsanak,így kifejezetten jó érzés ha még egy pofont is kioszthatok....hamár egyszer amúgy is kirúgnak.Viszont tűrni nemfogom az tuti.Legtöbbszőr lengyelekre volt ez jellemző,te jópűr ilyen magyart is ismerek....sajnos.
2013. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!