Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit kell csinálni ha elrontottam?

Mit kell csinálni ha elrontottam?

Figyelt kérdés

Nem tudom kivel történt már meg,de volt hogy írtam valakinek itt tanácsot,vagy választ,és néha amikor már mindenki által látható, veszem észre hogy valamit nem jól írtam..Nem feltétlenül helyesírási hibára gondolok,hanem egy szóra ami nem kell hogy ott legyen...

Ilyenkor gyorsan javítanék és olvasom hogy "Ha úgy gondolod, hogy erre a kérdésre a válasz még nem teljes vagy hibás, írhatsz új választ, vagy a meglévőt kiegészítheted!"..Ki egészíteném a meglévőt hisz az én írásom az utolsó ,de fogalmam sincs hogy kell...ha rá kattintok akkor csak új írást engedélyez,de én nem újat akarok írni hanem javítani vagy kiegészíteni az előző írásomat...Tudja valaki,hogy ilyenkor mi a teendő?


2009. júl. 20. 14:53
 1/5 anonim válasza:
100%

Akkor kedves annyit csinálsz,hogy az új írásba leírod hogy hanyas hozzászóló vagy(leírod az időt hogy mikor írtad)és kijavítod magad.


Pl:12.35-ös vagyok bocsi de az előbb elírtam...(és folytatod helyesen)

2009. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezek szerint amit már leírtam azt nem tudom javítani csak akkor ha újra írok???
2009. júl. 20. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
A kiegészítést,javítást akkor kínálják fel, amikor még nem küldted el a válaszod, mert megmutatja neked azokat a kérdéseket, amelyek hasonlóak vagy azonosak a tiéddel, ha még nem küldted el,akkor javíthatod a választ,ha meg már elment,akkor írsz egy újat, csak közlöd az előző válaszoló szerinti módon,hogy csak javítasz.
2009. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
azt már nemtudod kijavitani, amit már elküldtél. egy új válaszban megtudod irni, hogy ezt meg ezt rosszul irtam....
2009. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kiegészítés alatt az értendő,hogy hozzáfűzhetsz még valamit egy új hozzászólásban.
2009. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!