Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Muszlimák, ti milyen helyeken...

Muszlimák, ti milyen helyeken dolgoztok, és hogy tudtok beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Én eddig bárhol dolgoztam, mindenhonnan kiközösítettek, mert nem mentem bulizni, ha mégis elmentem valakihez csak beszélgetni, akkor nem alkoholizáltam. Nem kokettálok a munkahelyi férfiakkal. Mindenhol az lesz a vége, hogy én leszek az "áldozati bárány", akibe mindenki büntetlenül belerúghat. Én csinálok valamit rosszul? A vallásról nem akarok velük beszélgetni. És igazából nem is akarok velük őszintén beszélgetni semmiről, mert csak arra használják fel, hogy még több alapanyaguk legyen a csúfolódáshoz. Van egyáltalán olyan hely, ahol csak vagy javarészt muszlimok/muszlimák dolgoznak?
2012. júl. 18. 09:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tudod mindenhol vannak ostoba és gyerekes emberek.Ha én lennék a munkatársad érdeklodéssel kérdeznélek a vallásodról,és a munkárol is szívesen beszélgetnék veled.

A te ruhád ilyen mindenki más.A folyton kivágott felsóben járó 5 kiló sminket viseló, kurv,,s munkatásnojét miért nem kozosítik ki?Ugyanaz.Csak te reényes vagy és nem olyan ,,konnyu nocske,,ezért sz2rnak a fejedre ugyse kaphatnak meg.Én így látom.

De azért sok sikert.

2012. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

*Érdekes az a hangnem is, amit megütöttetek velem szemben, úgy kezeltetek, mint valami kőhülye idiótát,


Nem kéne annyira érzékenynek lenni és mindent magadra venni. Ha beleolvasol itt kérdésekbe, elég durva a stílus nagy általánosságban. Mindenhol vannak bántó vélemények. Ez inkább minősíti a hozzászólót, mint a kérdezőt, szerintem.

Viszont ha te ennyitől kiborulsz, akkor talán a munkahelyeden sem úgy van, ahogy látod, csak túlságosan a szívedre veszel dolgokat.

Take it easy! :)

3. válaszoló

2012. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!