Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nektek erről mi a véleményetek...

Nektek erről mi a véleményetek? Jól tettem?

Figyelt kérdés

A kérdés nem fake, tényleg megtörtént.


Most lettem 18 pár hónapja, elmentem boltba, eddig (még 17 évesen is!) adtak sört, most meg veszekednem kellet az eladóval, mert álítólag új törvény szerint személyit kell mindig felmutatni. 11 éves korom óta oda járok vásárolni(akkor még nem sört)! A fönököt is ismerem! Elöttem bezzeg, ott veszi egy 30 éves az alakoholt és nem szólnak neki semmit.


Erre felhívtam a fönököt, majd közöltem vele a sztorit, és azt mondta ránéz az eladókra (ő ismer engem), csak a sztorihoz az is hozzá tartozik, hogy 5 hónap után cserélődnek az eladók (szal hiába járok ide régóta, mindig új eladók vannak).


És az lett a vége, hogy ez a 2 eladó is ki lett rúgva. Jól tettem? (mert azért a köcsögségnek is van határa!)


2012. júl. 10. 17:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"nem követett el büntényt a bolt, mert elmultam 18. "

és ezt az a szerencsétlen eladó honnan tudja hogy te pár hónapja elmúltál 18? pár év meglátszik az emberen (nem mindenkin) de pár hónap alatt szerinted mennyit változol?


az más dolog hogy egy kisboltban nem mindig veszik komolyan ezeket a szabályokat de attól még nem volt köcsög az eladó mert betartotta a törvényt.

2012. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
hát figyelj, vannak bunkó emberek, mint ez az eladó is. gondolom, ha kedvesen kéri el a személyidet, akkor nem húzod fel magad. de nem mindenki ilyen, és attól függetlenül, hogy paraszt volt, nem követett el olyat, amiért ki kellett volna rúgni. ha szerinte nem néztél ki 18-nak, akkor jogosan kérte el a személyidet.
2012. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!