Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mc Donald's-ba illik napszemüv...

Mc Donald's-ba illik napszemüvegben bemenni (és magunkon is hagyni :D)?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 06:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Miért ne illene? Hol van az megírva, hogy egy üzletbe bemész, és le kell venni a napszemüveget?
2012. jún. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
A Mc Donald's az csak egy Mc Donald's. :D -Rem. érted, bár én sosem hordok napszemüveget és sapkát sem, de sztem. ha belépsz valahova akkor illik levenni. :D
2012. jún. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Én is még a régi iskola szerint nőttem fel, és mi még azt tanultuk, hogy nézzünk a szemébe annak akivel beszélünk! Ha belépek valahová a sapkát és a napszemüveget leveszem! Nem süt bent a nap, hogy kelljen!

Azt is nagy taplóságnak gondolom, amikor az ún. celebek interjút adnak napszemüvegben!

2012. jún. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Engem be sem engedtek nélküle legutóbb. Azt mondták kötelező, ezért adtak egyet kölcsön......:)
2012. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Na de komolyan. Zárt helyen a napszemüveg értelmetlen, viselése nyilvánvalóan egyfajta póz. Akit ez nem zavar, sőt szándékosan "pózol", az nem veszi le, aki úgy akar jelen lenni "mint egy ember", az meg leveszi.
2012. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Az emberek egy része az erős fény meg az UV sugárzás miatt hord napszemcsit, ők le is veszik ilyenkor.


Másik részük viszont valami pszichés védelemből, korlátként, falként hordják, így akarnak korlátot húzni maguk köré, és elbújni a szemüveg mögé. Ők úgy érzik, ha leveszik, a többi ember átlát rajta, és minden titka kiderül. Viszont ha magukon hagyják, akkor azt hiszik, titokzatosak lesznek tőle, és ez megnyugtatja őket. Ők azok, akik nem veszik le pl. a mekiben.


Az illendőségről: szerintem is illik a másik szemébe nézni, és engedni, hogy a szemünkbe nézzenek.

2012. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ne etesd a trollt, még a mekiben sem......:)
2012. jún. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem, a kettőnk közül nem én égetem magam, de folytasd csak... ))))
2012. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Akkor olvasd vissza drága, hogy mit írtál, akkor rájösz, h milyen röhejes vagy:D:D
2012. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
Én is magamon hagyom, és akkor mi van? Persze nem evés közben. Amúgy, ja. Nem mindenki szereti, ha a képébe bámulnak vadidegenek.
2012. jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!