Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondolnál egy ilyen emberről?

Mit gondolnál egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Lány, akinek sok fülbevalója van (egyik fülében 3, másikban 2 + 1 fültágító), barna haj, aminek az alja szőke, és csak akkor látszik a szőke, ha össze van gumizva a haj, a csuklón tetkó.


Kicsit extrémebb, nem túl szokásos ruhadarabok.


20l



2012. jún. 26. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
semmit. majd ha beszéltem is vele.
2012. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
ettől még jófej is lehet, meg olyan is, aki nem szimpatikus. nem szoktam előre ítélni.
2012. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy jó fej lehet. Nem a külső teszi az embert, bár sokat megmutat a jelleméből.
2012. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy kevesebb a fülbevalója mint nekem, de több a tetoválása.

?! Semmit. Lány, aki pont olyan amilyen.

2012. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát.. semmit, átnéznék rajta a tömegben. Ha nagyon muszáj véleményt mondani róla, akkor bevallanám, hogy szerintem fogalma sincs az elegáns megjelenésről, vagy a nőiességről, bájról, hogy ez a lázadó külső tizenévesen még oké, de utána egyre kínosabb. Gondolkodnék azon is, hogy miféle munkahelyre veszik fel ezzel a megjelenéssel, biztos nem jegybankelnök... szóval nem hiszem, hogy valaha dolgom lesz ilyen lánnyal.
2012. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Erre jó példa nagymamám és a szomszéd fiu esete:

Szomszéd fiu punk gyerek taraja van szakadt cuccok pc az arcán több helyen tetkók stb. Mamám mikor látta mindig mondogatta, hogy ez a gyerek milyen szégyentelen stb. Egyszercsak ment a gyerek valahova, maám jött hozzánk és a gyerek beengedte. Látta, hogy mamámnak csomagja van és segített neki felhozni a harmadik emeletre.

Azóta már ez a gyerek a mindenség:D Csak jókat mond róla dicsőíti mindig:D

Szóval ne a borító alapján ítéljük meg a könyvet. Semmit nem gondolnék egy ilyen emberről, mint ahogy más emberről sem mielőtt nem beszélek vele.

2012. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
SZERETLEK!:)
2012. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy egyesek a testékszert és a tetoválást a lázadó tinikorral azonosítják. Végülis 18 év alatt jó esetbe nem is készülhet ilyesmi szülői engedély nélkül, így bizonyára a tiniknek találták ki.
2012. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!