Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért bliccelnek többen...

Miért bliccelnek többen nálunk mint külföldön?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 10:05
1 2 3
 21/26 mustafa33 ***** válasza:
Mármint, hogy hol bliccelnek többen?
2012. jún. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nekünk is kellett jegyet venni Madridban...
2012. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekünk Córdoba-ban nem kellett. Akkor lehet hogy ez ilyen területi engedmény, vagy nem tudom.
2012. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mert itt a napi bér kb 2500 Ft, a vonaljegy meg 320...
2012. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Tojasleves ***** válasza:

Sokat számít a minőségi utaztatás.

Én Dublinban élek, a legolcsóbb jegy 1.40€ asszem 4 megállóra a legdrágább 2.65, ezzel úgy 25km-t tudtam utazni.

(A minimálbér 8.65/h)

A busz/Dart/Luas tisza, fűtött, ha esetleg nem tudod, hol kell leszállni, szólsz a sofőrnek, és szól, ha le kell szállnod, nem úgy mint pesten ("ott van a táblán faxfej, az ios ki van írva" by Belga).

Ellenben, ha belvárosban akarsz közlekedni, fel kell kötni a gatyót, mert a Jóisten sem igazodik ki, melyik busz hová megy. még az írek is zavarban vannak. a honlap sem segítőkész. Szóval a budapesti tömegközlekedés ennyivel jobb. hogy van utvonalterv.hu, meg a bkv.hu-n fenn vannak utcára bontva a menetrendek.

Vonaljegyet tényleg nem éri meg venni, a bérlet a legköltséghatékonyabb. itt a bérlet asszem olyan, hogy veszel 20 alkalmasat, meg ilyenek. nem korlátlan, mint otthon. én spec 2 bérlet árából vettem bicajt, és tök jó, hogy függetlenül mindentől közlekedhetek akárhova. 6.5 km-re van a munkahelyem, az fél óra bicóval, vagy 1 óra busszal.

2012. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Óh Istenkém, ez az Írország kezd egyre vonzóbbá válni.
2012. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!