Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A punkok külföldön is tarhálnak?

A punkok külföldön is tarhálnak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 16:46
1 2
 1/19 ava87 ***** válasza:
49%
Igen :D
2012. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
yes:)
2012. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Nem az összes punk tarhál.... Csak a csöves punkok..
2012. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem, a nagy részük max kukázik. De ott az is más, az emberek nem tudják mit csináljanak jó dolgukban, hetekre előre bevásárol. Olyan szintig, hogy van aki képes arra, hogy vegán és kukázza a kaját. Nálunk ezt nem lehetnek, itt már a középosztálybeli átlag lecsúszott részét is látom könyékig a szemétben.

Itt kénytelenek koldulni.

Eléggé alja szokás én is punk vagyok, de morálisan szerintem teljesen gáz a tarhálás. Más az, hogy azt veszed el ami már senkinek sem kell és megint más addig idegesíteni az embereket amíg adnak valami alamizsnát. Pedig a legtöbb nem szorulna rá, csak lusták és gerinctelenek.

2012. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
egyik haver aszonta kimegy Angliába, azér hogy tarháljon.
2012. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
én is oda akarok, láttam, hogy ott milyen jól élnek meg Bécsbe nem nagyon tudok kérni, angolul jobban menne, mint németül:D
2012. júl. 30. 08:14
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért én meggondolnám, hogy lehetsége-e munkaviszony és pénz nélkül egy idegen országba költözni. Miből gondoljátok, hogy nem fognak kitoloncolni?
2012. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Miért toloncolnának? Úniós állampolgár vagyok. És ha nyaralni megyek 2 hétre akkor is kitoloncolnak?:) Mert nem akarok örökre ott maradni, csak megszedni magam:)
2012. júl. 31. 18:03
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs hol laknod, kéregetsz, nem dolgozol, akkor kb. olyan leszel mint a másik 103145213546524235453 ingyenélő aki napi szinten próbálja meg ugyanezt. Ezekre a zsaruk direkt vadásznak, és elég szemetek velük. Keleteurópai vagy ÉS punk. Már egy taraj miatt elkezdenek szivatni, különösen ha szakadtabb vagy. Márpedig angol mércével valószínű hogy igen.


Plusz ott van a konkurencia, a temérdek helyi punk, koldus és bevándorló több 10 éves rutinnal és helyismerettel.


Ha lakhelyed és/vagy megbízható ismerőseid vannak, úgy megpróbálhatod. Anélkül én egyedül én nem mennék ki, mert éjszaka felkoncolnak.

2012. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azért egy próbát megér, a rendőrök itt is g*cik. Meg minden munka veszélyes, ennyiből aki fél ki se menjen a házából mert ráesik egy cserép:) Ebben az országban meg úgyis csak éhen dögleni lehet, ott kinn meg ki tudja mi van.
2012. aug. 1. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!