Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A punkok külföldön is tarhálnak?

A punkok külföldön is tarhálnak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 16:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk így van, de a fejest a semmi be helyett érdemes lenne kicsit körbeszaglászni előtte. Most az olimpia miatt különösen csúcsra vannak járatva a városképért felelősök.


Ha jól tudom, Londonban most kb. két hónapja hoztak valami szabályt, hogy tilos squattolni, de már bizost rájöttek hogy hol a kiskapu.

Gyanítom hogy a kéregetést is büntetik. A pénzért fotózkodást viszont amennyire tudom nem.


Én a helyedben keresnék valami punk csoportosulást, pl. zinelibrary, anarchista kávézó, vagy freegan kajaklub, és leveleznék velük, és úgy mennék ki, hogy van ismerős aki tudja a járást. Ha más nem couch surfing, de lehet, hogy van mégiscsak valami foglaltház.

Emellet valószínüleg tudják hogy melyik szupermarket, piac vagy pizzéria kukáit érdemes átnézni és hány órakkor.

Ha értessz valamihez, pl. bringaszerelés, fodrászat stb. akkor érdemes keresni valami helyet, ahol besegíthetsz. Esteleg valami chairty jellegű melót, pl menhelynél ahol elég jó zsebpénzt fogsz kapni, és jóm társaság is van.

2012. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Campden Town-ba akartam menni, ott olvastam, hogy sok punk van, akik tarhálnak meg pénzért fényképezkednek. Nagy hajam van, beállítanám tarajba akkor lehet engem is fényképeznének:) De még előbb végig fesztiválozom a nyarat, aztán meglátom mi lesz.
2012. aug. 2. 08:52
 13/19 anonim válasza:
tarthatok veled?:D amugy én is szívesen kimennék, csakhát egyelőre muszáj itt maradnom :(
2012. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Gyere:D
2012. aug. 4. 12:45
 15/19 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy valaki tényleg turistalátványosság legyen, ahhoz úgy is kell kinézni. Pont erre értettem azt, hogy ne felejtsd el, hogy az ottani punkokhoz képest te szakadt szürke kisegér leszel.

És ne felejtsd el, hogy az a sok punk ez esetben a konkurecia, az ő sörpénzüket cápázod el. Valószínüleg ott nőttek fel, van egy csomó jóerőben lévő haverjuk...erre értettem, hogy én vigyáznék a bőrömre.

2012. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy olyan veszélyes lenne, akkor nem tarhálnának ennyien kint. De szerintem Londonba csak a font miatt érdemes menni, inkább jobb lehet Németország, mert onnan könnyebb haza jutni, ha valami gond lenne, nem kell átúszni a csatornát:) Csak az a baj, hogy angolul meg jobban tudok mint németül
2012. aug. 6. 10:15
 17/19 anonim válasza:
tyűűű!! nem semmi ez a hely!mennyi punk már. mondjuk fele kb csak beöltözött. áááá fáj a szívem:D
2012. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Sziasztok! Gondoltam leírom mik történtek az elmúlt több mint 1 évben, hátha érdekel valakit:)

Végülis nem Londonba mentem, hanem Bécsbe járok ki folyamatosan és elég szép összegeket sikerül össze szedegetni:)

2013. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ja igen, azt a felhasználót amiről föltettem a kérdést közben letiltották úgyhogy egy másikról írok:D
2013. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!