Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerinted melyik a világ...

Szerinted melyik a világ legunalmasabb munkája?

Figyelt kérdés
Melyik az a meló amit sosem vállalnál el az unalom miatt?

2012. jún. 15. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a futoszalag-rabszolga munka a legsöpredékebb lehet. 8 órán át ugyanazt a munkafolyamatot nyomják ezek az emberek, közben nagyon úgyhírlik még slozéra sem mehetnek ki. Ebbe bele lehet hülyülni. Biztos megkattannék egy ilyen vacak melótól.
2012. jún. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

a futószalag munka oké,rémes,de azért átlagban nem jellemző csak inkább a diákok körében.

De a ruhabolti eladó az gyakori meló és sztem rémes lehet egész nap ülni a pult mögött a csendben és bámulni ki a fejedből abban a csöndes ruhaszagban... teljesen elsorvad az agyuk mert nem használják egyáltalán.

Ennél már csak a modern ruhaüzletek a rosszabbak,ahol ordít a tuc tuc ...na azt hogy bírják napi 10 órában azok a szerencsétlen lányok,azt nem tudom..

2012. jún. 26. 09:33
 13/14 anonim válasza:
Ezeket én se csinálnám. De ezeken kívül még talán a postás. Vagy trágyát lapátolni egész nap dög melegben stb.(Farmer.)
2012. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden meló rossz alapvetően. Kivétel az,amit valami hívatástudattal, jó hangulattal önként dalolva végez az ember, és busás haszon származik belőle. 100 emberből kb. 6 -vagy 7 nek megadatik egy ilyenféle meló. Hozzáálás illetve szerencse kérdése is. Az összes többi mind rabszolgázás, a rendszer rabszolgái vagytok. Ez a szomorú igazság. Talán én is ebbe a kategbe tartozok.
2012. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!