Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerinted melyik a világ...

Szerinted melyik a világ legunalmasabb munkája?

Figyelt kérdés
Melyik az a meló amit sosem vállalnál el az unalom miatt?

2012. jún. 15. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
sivatagban fizetős wc-nél pénzt szedni
2012. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Portás.
2012. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szalagmunka. Nem csak hogy egy monoton folyamatot kell vég nélkül 12 órában ismételgetni, de még szünetet sem akkor tartasz, amikor akarsz.

Ehhez képest a portásnak álommelója van. Olvashat, rádiót hallgathat, TV-zhet, netezhet.

2012. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem a világ legunalmasabb munkája az a ruha/cipőbolti eladó!
2012. jún. 15. 21:10
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szalagmunka nem is feltétlen unalmas, hanem borzasztóan szar. Pl. szerintem is jobb munka a portás, mint mondjuk az ABC-ben a pénztáros. Viszont ez utóbbi sem unalmas, csak szörnyű.
2012. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mustafa33 ***** válasza:
71%
A szallagmunkában az a legrosszabb ha nagyon egyszerű. Automatikus mozdulatokat csinálsz és egy idő után nem tudod mivel elfoglalni az agyadat. Egyszerűen már nincs min gondolkozni. Tapasztaltam, hála istennek nagyon régen és rövid ideig. Volt erről egy jó Chaplin film.
2012. jún. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Dobozolás.Mondjuk mikor egyen dobozokba kell 5 féle egyen dolgot rakosgatni,és több ezer doboz vár rád egy nap.
2012. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztonsági őr sem lennék boltban biztos unalmas napi 8 órában nézni ki lop és ki nem..
2012. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 mustafa33 ***** válasza:
36%
Utolsó, szerintem egyáltalán enm unalmas, mikor este fájront után megvárnak az elkapott roma purgyé kigyúrt és S.újhelyen tréningezett rokonai a tesco előtt és elővesznek, hogy: méééé bááántotad a gyereket? méé vetted el a gyerektőő?
2012. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam szalagmunkán diákként nyáron, több helyen is. Ha nem tudtam volna, hogy csak egy hónapot kell kibírni, begolyóztam volna.

Az egyik helyen egyszemélyes gépek voltak messze egymástól, ezért nem lehetett beszélgetni, a másik helyen lehetett, de olyan zaj volt az üzemben, hogy kiabálni kellett, és egy óra alatt berekedtünk.

2012. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!