Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok! Pisilés intézése a...

Lányok! Pisilés intézése a természetben?

Figyelt kérdés
A párommal sokszor megyünk kirándulgatni, túrázgatni. Ezt ő szerettette meg velem, de maga a túra tetszik. Gyakran egész napra is megyünk olyan helyre, ahol nincs WC. Én egy kicsit mindig viszolygok, hogy kint pisiljek. Lányok, ezt hogy oldjátok meg?
2012. jún. 12. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
alkohol + bokor ;) megfelelő mennyiségű allkoho után a bokor is angol wc-nek tűnik ;)
2012. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagyok nagy természetjáró, de nem okoz gondot. Leguggolsz, és mehet.

Mondjuk ilyenkor mindig elmondom magamban, hogy milyen jó lenne fiúnak lenni.


Vagy vigyetek egy összecsukható kempingszéket, amin vágtok egy lyukat, és máris kész a hordozható budi.

2012. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, én ilyenkor mindig leguggolva pisilek, csak az baj, ha nem találunk eléggé eldugott helyet, de ha az van, akkor ne szégyellősködj, nincs mitől. :) (Vagy pontosan mitől viszolyogsz?)
2012. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Shewee a lányoknak állva pisiléshez :-) www.pisilnikell.hu
2012. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem is nagyon tudok vele célozni, össze-vissza megy... Nem vagyok már olyan fiatalka, de ehhez nem szoktam hozzá.
2012. jún. 12. 18:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaj hagyj:D A Margitszigeten volt a gólyatáborom, és fizetős volt a wc, szóval amikor vége volt elugrottam egyedül egy bokorba, erre szeptemberben elsején mindenki gy ÚRISTEN Ő PISILT A BOKORBA

áááááá xd

2012. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megfelelő bokor kérdése. Sokszor még jobb is, mint egy út menti kricsmi lepukkant mellékhelyisége. Ebből a szempontból viszont én is irigylem a pasikat, nekik könnyebb :D
2012. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem a kivitelezésével van a bajom... Nem is attól tartok, hogy meglátnak, nem szokott nagy tömeg lenni, max. párom van a közelben(ő meg csak nem nevet ki :) ).
2012. jún. 12. 18:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Szoktam. Szerintem tök természetes, és még fertőzést sem kapsz el, mint némely nyilvános véce használatakor. (véce, tudom, nincs ilyen szó, csak felénk tájszólás. wc.)
2012. jún. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!