Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem igazolnak vissza?

Miért nem igazolnak vissza?

Figyelt kérdés
Tudom, buta kérdés, meg túl sok jelentősége nincs, és újabb Facebook-dolog,de nekem még is rosszul esik. Főiskolás vagyok, és nálunk Facebookon megy a tanár-bejelölés. Szóval csoporttársaim gyakran bejelölgetik a tanárokat akik őket tanítják, vagy tanították, függetlenül attól, hogy beszéltek-e már velük vagy sem, vagy kölcsönös-e az ismerettség vagy sem. Például bejelölnek olyan tanárt is, aki csak egy előadást vagy szemináriumot tartott az évfolyamnak. A tanárok vissza is igazolják őket. Engem soha sem, és fogalmam sincs miért. Nincsenek kihívó képek rólam,(1 profilkép), posztjaimat idegenek nem látják, és ha nem is tudnak hova tenni - pedig szerintem látásból ismerhetnek már- akkor is, kint van a főiskola ahol tanulok. Tudom piti dolog, meg "minek igazolna vissza hisz nem ismer", de nálunk ez valamilyen szokás, meg másnak is visszaigazolnak, akiket nem ismernek, még olyannak is akit nem is tanítottak- barátaimról beszélek, onnan tudom. Velem van a probléma? Mással is van ilyen? Olyan rosszul esik az ilyen.

2012. máj. 24. 02:44
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Ne haragudj, erre a butaságra tényleg nem lehet mit mondani. Minek bejelölni egy tanárt, akit nem is ismersz?

Én azt nem értem, miért igazolják vissza a többieket...

Még, ha szemináriumot is tart, és fél évig legalább hetente kicsit "személyesebben" is találkoztok, akkor is fura igazából (hacsak nem lesz tényleg jó a viszony, mert az előfordul), de ilyesmivel "zaklatni" egy professzort!?!?!?

Lesülne a bőr a képemről...

Illetve bocsánat, lehet, hogy nem, én nem tudom, milyen a suli, ahol te/ti tanultok, de nálunk az idős, neves szakemberek, professzorok azt hiszem, eléggé furcsán néznének... Mondjuk nem is nagyon vannak fenn a Facebook-on...


Fura, na.

Biztos nem veled van a baj, szerintem ők sem tudják hova tenni a dolgot, random visszajelölnek párat, aztán megunják, és kész. Az is lehet, hogy idegesíti őket, el tudom képzelni.

2012. máj. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

"Velem van a probléma?"

Igen. Szerezz életet öcsém. Max 3-4 év és az életben nem látod őket többet, fb-n tanárt jelölgetni atya világ... BAROMSÁG!! Mit érdekel téged, hogy dr. Kis Jóska elfogad-e ismerősének vagy sem? Nem leszel tőle több. Sőt, ennyi ésszel inkább csak kevesebb. Foglalkozzál a tanulással inkább, ne az idióta facebookkal...

2012. máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már elnézését, de épp eleget foglalkozom a tanulással. És nem professzorokról van szó, hanem kis tanársegédekről. Írtam is hogy nincs nagy jelentősége, de nekem rosszul esik. Ja, és életem van a facebookon kívül is.
2012. máj. 24. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha szerinted nincs jelentősége, nem itt vernéd rá a nyálad és ha annyira lenne életed fészbúkon kívül, rég nem ilyennel foglalkoznál. Na próbáld meg akkor az önvizsgálatot mégegyszer.
2012. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most megtehetem hogy itt verem a nyálam, mert vizsgaidőszak van, és ha pár óránként pihenőt tartok akkor pár percre felnézek ide, ha nem bánod. Azt hittem ha ebbe a kategóriába írok, kapok értelmes válaszokat. Hát tévedtem.
2012. máj. 24. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Hülye kérdésre hülye válasz, szokták mondani.
2012. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán lehet erre értelmes választ adni, mert az egész dolog nem értelmes. Miért kéne akár a tanársegédet bejelölni???

Ne haragudj, de nem értem, ezt a problémát te gyártod magadnak. Ne jelölgesd őket, és akkor nem kell figyelni, hogy visszajelöl-e.

2012. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!