Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A munkahelyeden jó a közösség?

A munkahelyeden jó a közösség?

Figyelt kérdés

Szereted a kollégáid társaságát? Számíthatsz a segítségükre?


/ Avagy távolságtartóak, egoisták, és utálsz bejárni?


2012. máj. 21. 13:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

tessék ellenpélda: nálunk speciel egy moslék a társaság. Mindneki lapít, figyel, és azt nézi, hogy lehetne kicsinálni a másikat. Megy a manipuláció egész nap, úgy érezem, mintha valami oroszlánketrecben kellene dolgoznom.

Ha az erőviszonyok éppen úgy hozzák, hogy beleesek a "többségbe", akkor a kisebbség nyalizik, ha meg én vagyok a kisebbségben éppen,akkor elvárják, hogy nyalizzak, vagy eltaposnak. Ebben az az érdekes, hogy ha én kerülök többségbe, nem taposok el másokat, akkor is emberszámba veszem.

Mivel egy éppen bővülő csapatban vagyok, folyamatosan változik a helyzet, pár hete 3-an voltunk, és amikor 1-1 kolléganőmmel kettesben maradtunk, mert a harmadik szabadságon volt, úgy lapított mindegyik, mint valami nyuszi, de ha 3-an dolgoztunk, akkor meg úgy bántak velem, mint egy felmosórongyal.......

2012. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!