Piszoár etikett?

Figyelt kérdés
Egy olyan helyen, ahol csak kettő van elválasztófal nélkül illik melléállni valakinek?
2012. máj. 6. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Fogalmam sincs, hogy illik-e, de én meg nem csinálnám. Soha nem használom a piszoárt, kiráz a hideg attól, hogy odaállhatnak mellém. Még azt sem szeretem, ha úgy megyek fülkébe, hogy tudom, hogy a szomszédosban vannak, túl sok olyan élményem volt iskolában, hogy valami mókamester a másik fülkéből a WC-re felállva benézett... ezért szeretem azt, amikor alul-fölül nincs rés.
2012. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Jesszusom! Emberek ilyen félelmekkel élnek?! :( Engem ilyesmi sose szokott zavarni! És a franc gondolta, hogy pl esetünkben zavarnék valakit, ha "elfoglalom" a másik piszoárt! :/ És mi lenne veletek a távol-keleten? Ahol csak öt luk van a padlón a helyiségben és kész! Papír helyett meg egy lavór víz és benne egy bizarr kinézetű szivacs! :D /Na persze az Isten mentsen meg attól! :D /
2012. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Egyet értek az első válaszolóval.A pisilés egy intim cselekedet.A női WC-ben is elvan mind választva fallal.Akkor a férfi wc-kben miért nincs fal mindenütt.A nők is kikérik maguknak hogy elválasztott legyen a wc és ne fal nélküli.
2012. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jaj, engem rohadtul zavar, nem is szoktam soha piszoárba pisilni xDD Pedig van, aki még jól teli szarja is örömében.
2012. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Távol kelet?Japánban olyan WC-k vannak amik már majdnem beszélni is tudnak.A legtöbb WC ott elektromos és bidé is egyben.Persze lehet a civilizálatlan országokban mások a szokások de a mi kultúrákban ez a szokás.
2012. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
NEM BOCS! Közel-keletet akartam! Igaz! Az Elbrusz és környékére gondoltam. Oroszország, Grúzia, Azerb. stb De az marhára nem távol-kelet! SORRY!!!!
2012. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez egy elég intim helyzet. Sokaknak van gondjuk a nyilvános wc-zéssel legyen szó akár piszoárról, akár hagyományos fülkés angol wc-ről.

A közös helységben ürítésnek homoerotikus vonatkozásai vannak. Ez az amitől egyesek úgy ódzkodnak. Vagy azért mert nem akarnak ilyesmiben részt venni vagy azért mert félnek hogy a túlzott nyitottság miatt rosszallóan tekintenek majd rájuk. Ez leginkább neveltetés kérdése.

Ha valakibe belenevelik hogy ez egy teljesen normális és elfogadott módja az ember fizikai szükségleteinek kielégítésére akkor nem lesz gondja vele felnőttként.

Ha meg a gyerekkel mindig visszatartatják a pisilést, hogy majd otthon elvégzed, pedig lenne rá lehetőség hogy nyilvános wc-be vigye a szülő, akkor felnőtt , de már kamasz korban is aggályai lesznek az ilyen helyzetekkel.

2012. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne semmi homoerotikus, különben a másik nem társaságában nem kéne, hogy zavarjon. Mégis zavar(na). Egy majdnem ugyan ilyen kérdésnél már leírtam, hogy inkább az a zavaró, hogy a másik ember a "szabad rálátás" és a hanghatások miatt akaratlanul is folyamatosan informálódik az én egészségügyi dolgomban. Ez nem társasági elfoglaltság.
2012. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"NEM BOCS! Közel-keletet akartam! Igaz! Az Elbrusz és környékére gondoltam. Oroszország, Grúzia, Azerb. stb De az marhára nem távol-kelet! SORRY!!!!"



Azért hülyeség összehasonlítanod az itteni helyzetet a Távol-Kelettel, mert mi ebben nőttünk fel. Ha ott nőttünk volna fel, természetesen megszoktuk volna azt.

2012. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen
2012. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!