Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit mondtatok volna a helyembe...

Mit mondtatok volna a helyemben? Nagyon kiakadtam a barátnőmre.

Figyelt kérdés
Tegnap történt az eset,hogy a párommal áthívtuk a lakásunkba az én legjobb barátnőmet és az ő legjobb barátját. Mindkettőjüknek van párjuk amúgy,de most egyedül jöttek mindketten, végül itt is aludtak. Reggel mikor felkeltem mentem ki a fürdőszobába szokás szerint fogat mosni és rendbe tenni magam,erre látom,hogy ők ketten a mosógépen szexelnek! Hirtelen nem is tudtam semmit szólni,elnézést kértem és becsuktam az ajtót. Erre a barátnőm felpattant,felöltözött és elviharzott,hogy lehetek ennyire tapintatlan.
2012. máj. 2. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a lehető legkorrektebbül reagáltál, nem értem, a barátnőd reakcióját.
2012. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy kiakadtál...
2012. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2012. máj. 2. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
barátnőd túlzott. most azon sértődik meg hogy benyitsz a saját fürdőszobádba és véletlenül megtudsz valamit, amit nem kéne? ne már! nem hiszem, hogy ennyire érzékeny lenne, én inkább arra gondolnék, hogy nem bízik igazán benned sem.
2012. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Elég érdekes, de szerintem jól reagáltad le a dolgot, a barátnőd maximum azon sértődhetett be, hogy szembesült vele végülis mit tettek..

Ne emészd magad emiatt, idővel úgyis kibékültök.:)

Sok boldogságot a pároddal!:)

16/F

2012. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!