Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha rácsapdosom a barátnőmre...

Ha rácsapdosom a barátnőmre az az Úr szemében bűn, vagy helyesli netalán?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ hova csapdosol a barátnődön :)

Btw másik embert nem ütünk meg.

2011. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Ha a formás fenekére csapdosol, akkor az nem bűn, valószínűleg az Úr is azt tenné.
2011. ápr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én amikor rácsapdostam a barátnődre, nem éreztem bűnnek ;)
2011. ápr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire az nem bűn


[link]

2011. ápr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a rácsapdosom a szexualitással kapcsolatos, akkor bűn, vááá, legalábbis az egyháznak, emberileg nem az. Tedd egyértelművé a kérdést, írd le, amit gondolsz, ebből akár arra is lehet gondolni, hogy meg akarnád ütni, ami viszont tényleg bűn, az emberek szemében (is).
2011. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Attól függ, hogy melyik vallásnak vagy a követője.

Ha a rácsapdosás azt jelenti, hogy megütöd/megvered, az minden vallás szerint bűn, és véleményem szerint aki egy nőt, vagy bárkit megver, az az ember egy primitív állat.

Üdv: Anna

2011. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ha rája verem a gec.it, nem ütnék meg sose nőt, mert azt az apja dolga, és ha jól végezte a dolgát, akkor nekem már nem kell kezet emelnem rá, de ha úgy szól vissza meg kell mutatni hol a helye.
2011. ápr. 19. 20:34
 8/11 anonim ***** válasza:

soha ne üss meg nőt

a g.ecit meg ráverheted

2011. ápr. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tyler913 ***** válasza:

Pff,komoly kerdes...:)


Szerintem a szexualitas teren az az alapszabaly,hogy amig mindket fel oromere tortenik (es emellett nem nyiltan,masokat megbotrankoztatva),addig barmit lehet.

Akar le is pisilhetitek egymast.Szerintem Isten nem foglalkozik ilyen kerdessel.

2011. ápr. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy értem, ha rája verem a gec.it, nem ütnék meg sose nőt, mert azt az apja dolga, és ha jól végezte a dolgát, akkor nekem már nem kell kezet emelnem rá, de ha úgy szól vissza meg kell mutatni hol a helye."


Tudod mi a bűn?! Az, hogy ilyen sötét vagy!

2011. dec. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!