Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gáz ha 15 évesen túl vagyok a...

Gáz ha 15 évesen túl vagyok a drogon, pián, cigin?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, jó tanuló,de nem strébi. A füvet kipróbáltam kétszer, de nem vok rászokva. A cigit alkalmanként szoktam, de nem vagyok függő, ésszel csinálom, szeptember óta 18-20 szálat szívtam. Eddig háromszor ittam, két becsípés és egy nagyondurva itcai ivászat FÉL LITER PÁLESSZEL. Mindhármat igyekszem ésszel csinálni, piával már megvolt a nagy tanulság. Intelligensnek mondhatom magam, ne, tervezem a nagy lezüllést, de baj hogy így kitörtem a jókisfiú szerepből?
2012. ápr. 29. 15:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

17-es vagyok. Szóval már soha nem tudod meg, milyen erős lehettél volna. De megtudhatod, milyen erős lehetsz ezek után, mégis.


Nem attól leszel felnőtt vagy vagány, hogy ezekkel élsz, hanem attól, hogy minden szkalap behatása ellenére ezektől SZABADON.

2012. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

05-23 20:15 Küldöm hogy pont azért vagyok ilyen véleménnyel mert volt már tapasztalatom belőle, és minden ember aki iszik egy fogyatékos idióta lesz :)

Sok sikert ahhoz hogy te is egy részeg nyomorék legyél!

Te is nyilván abba a csoportba tartozol akik felvágnak azzal hogy egy árokba töltötték az egész éjszakát a 200 liter pálesztől :/ Mellé meg ment a kis joint.

2012. máj. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Inkább az a baj,hogy ezzel kérkedsz. Ezen én is túl voltam,még többön is, mégis normális vagyok, kb. 4 éve be se rúgtam igazán.Mégis ha te ezt menőnek fogod fel,és azért csinálod,akkor ez igen nagy balfékségre vall.
2012. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!