Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gáz ha 15 évesen túl vagyok a...

Gáz ha 15 évesen túl vagyok a drogon, pián, cigin?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, jó tanuló,de nem strébi. A füvet kipróbáltam kétszer, de nem vok rászokva. A cigit alkalmanként szoktam, de nem vagyok függő, ésszel csinálom, szeptember óta 18-20 szálat szívtam. Eddig háromszor ittam, két becsípés és egy nagyondurva itcai ivászat FÉL LITER PÁLESSZEL. Mindhármat igyekszem ésszel csinálni, piával már megvolt a nagy tanulság. Intelligensnek mondhatom magam, ne, tervezem a nagy lezüllést, de baj hogy így kitörtem a jókisfiú szerepből?
2012. ápr. 29. 15:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
fasza gyerek vagy
2012. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

sajnos ez napjainkban már nem túl ritka, ráadásul te még, mondhatni nem is kezdted olyan korán. és nem is azzal van baj, hogy valaki kipróbálja a füvet, meg alkalmanként iszik, esetlen néha többet is a kelleténél... az a baj, hogy 15 évesen több kárt tesznek a szervezeteddel, mint mondjuk 20-25 évesen.

hogy a cigi meg az ivás nem férnek össze az intellektussal? ezt el ne hidd... aki ezt mondja, elég durván földhözragadt.

e 3 káros szenvedélyt nem tudnám javasolni, szexelj inkább, csak védekezz.^^

2012. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%

A 15 kicsit fiatalnak tűnik. Elmondom a véleményem:

15 éves voltam, mikor az apám megkínált egy kis házi borral (van egy kevés szőlőnk). 15 vagy 16 évesen rúgtam be először, már közpiskolába jártam. Én is jól tanultam. 17 évesen próbáltam ki először a cigit, de nagyon nem ízlett. Később, egyetemista bulikon néha cigiztem ettől még, de szerintem tíz szál nem ment el az életem során.

Az egyetemen összeállt egy nagyon jó csapat, hárman voltunk barátok és voltak igen csúnya estéink-a te fél liter pálinkádnak egy ízben több mint a kétszeresét sikerült eltüntetnem, na abból az estéből semmire sem emlékszem.

Az illegális szerekről: az apám rendőr, ennek ellenére szívtam már füvet, de a két kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor. Mind az egyetem alatt csúszott be, sok éve már neki.

Ha egyetlen egy ügyben rám hallgatsz a szintetikus drogokat kerüld (tabletták, porok)! Az én időmben még szerencsére nem igen voltak, sőt a fű is újdonságnak számított. De állj meg a fűnél!


Az egyetem alatt sem teljesítettem rosszul, példának okáért vizsga előtti bulikra elvből nem mentem el, inkább tanultam, nem érdekelt, hgy leb.ziztak. Ugyanígy bokszoltam is egyetem alatt, de dzést vagy versenyt sosem hagytam ki másnaposság miatt!


Láss csodát, végigpiált, itt-ott fűvel megtűzdelt egyetemista bulik után lediplomáztam, mérnök lettem, állásom van, két felsőfokú nyelvvizsgám, feleségem és lányom.


A mai napig ha kimegyek horgászni belekalkulálok egy kis sört vagy fröccsöt. A feleségemmel is ki szoktunk bontani egy üveg bort. Van idehaza egy pár drágább ital is, ezt alkalmakkor isszuk, ha jönnek vendégségbe.

Utoljára a télen voltam részeg, decemberben jártunk kint a feleségem rokonainál (a feleségem nem magyar) és a sógorommal kicsit elmértük a lépést a helyi nemzeti italból...

Holnap megyünk az apámhoz és borítékolom, hogy nem fogjuk megúszni anélkül, hogy ne lennénk megkínálva házi borral.


Nem az ördögtől való dolgok ezek!

2012. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

15 évesen? hm.. hát én 16 évesen próbáltam ki mindezt:D szerintem ne hallgass azokra hogy "jajjnepróbáldki mert hülyeleszel és az életed tönkre teszed vele"

ez úgy baromság ahogy van. ha tudod hol a határ akkor majdnem akármit megtehetsz. 17 éves vagyok, le lehet hurrogni de szerintem nem baj ha így kitörsz, csak az kell hogy jól érezd magad következmények nélkül. gondolok ekkor a túl sok piára.. na pl azt nem kéne utcán olyan mértékben hogy azt se tudd hol vagy mert annak következménye lesz (elüt egy autó, megtámad egy cigány, kirabolnak, rendőrök leigazoltatnak, szondáztatás stb)

dohányzásra is azt mondom hogy lehet, de csak akkor ha mindig a szemed előtt van az a kép ahogyan dohányzol a családod mellett és ahogy 50-60 évesen meghalsz tüdőrákban, és ha ez a szemed előtt van akkor tudni fogod mindig hogy hol a határ.

a fűre meg csak annyit tudok mondani hogy azt nyugodtan, sőt inkább mint a piát mert a pia 5x károsabb mint a fű, viszont avval is vigyázni kell mert ha rászoksz ismét következményekkel kell szembenézned (letartóztatás, tüdőrák stb)

ja és még annyit hogy a fűtől különböző anyagokat ne próbálj ki, ecstasy, speed, heroin, cocain meg ilyenek, mert azoktól már (elvileg) tartani kell.

a fű az egy gyógynövény viszont, amit egyes országokban a rák gyógyítására használnak.

2012. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Minden egyes beb@szás elpusztít pár millió agysejtet. Nem sok de előbb utóbb elfogynak.Neked meg még kellenek.
2012. máj. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

"Intelligensnek mondhatom magam."

A nagy francokat mondhatod magad annak, egy átlagos kis senki vagy semmi több... mint a hülye füves,tabbletás,bebaszcsizós társaid :D

Eláshatod magad 15 évesen ezt még tudomására is adod az embereknek 1 netoldalon, na szevasz lacika.



ui: "de baj hogy így kitörtem a jókisfiú szerepből?"


Dehogy baj, belőled lesz a pénz... remélem alkoholista leszel :)

2012. máj. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
58%

Nem gáz.15 évesen már én is túl voltam ezeken de én rendszeresen ittam és dohányoztam.nem volt rossz hatással sem az emberi kapcsolataimra,sem tanulmányaimra.Most 20 éves vagyok,egyetemista,nem dohányzom,nem drogozom,csak hétvégén szoktam iszogatni.

Szóval attól függetlenül hogy,most ezeket műveled,felnőttként élhetsz teljes értékű életet,lehetsz rendes ember.


20/L

2012. máj. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon gáz. Az nem lenne gáz, ha képes volnál ezektől függetlenül felnőni. Ez a kunszt. :)
2012. máj. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Előzőnek: Maximálisan egyetértek! :)
2012. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

szerintem meg barmok vagytok :''DD csak azért mert nincs nektek ilyenekkel élményetek :DD nem kell mást fikázni aki kicsit máshogy gondolja.:)


lényeg: a határ, mindig tudni kell holvan és nem szabad átlépni

2012. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!