Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gáz ha 15 évesen túl vagyok a...

Gáz ha 15 évesen túl vagyok a drogon, pián, cigin?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, jó tanuló,de nem strébi. A füvet kipróbáltam kétszer, de nem vok rászokva. A cigit alkalmanként szoktam, de nem vagyok függő, ésszel csinálom, szeptember óta 18-20 szálat szívtam. Eddig háromszor ittam, két becsípés és egy nagyondurva itcai ivászat FÉL LITER PÁLESSZEL. Mindhármat igyekszem ésszel csinálni, piával már megvolt a nagy tanulság. Intelligensnek mondhatom magam, ne, tervezem a nagy lezüllést, de baj hogy így kitörtem a jókisfiú szerepből?
2012. ápr. 29. 15:00
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*nem tervezem
2012. ápr. 29. 15:01
 2/23 .schwulbini. válasza:

hát a kérdésben ott van a válasz is..eléggé.

ez a te fejlődő szervezeted, de valamikor el kell kezdeni

2012. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a dohányzás meg az ész nehezen férnek össze. Ugyanezt gondolom a nagyon durva lerészegedésről is. Persze még mindig jobb így, mint ha láncdohányos lennél, és minden nap lerészegednél. Viszonyítás kérdése.
2012. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nyugi lesz ez még rosszabb is :D Amúgy meg nem gáz.
2012. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
hát ha rájöttél már hogy napiszinten nem poén az ilyesmi, nem gáz ha kipróbáltad, a legtöbben előbb-utóbb úgyis túlesnek az ilyesmin
2012. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy nem tudsz ebből kitörni.
2012. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ki tudok törni, volt, h 3 honapig egy szalat se szivtam... Csak kiprobaltam ezeket de nincs rajuk szuksegem
2012. ápr. 29. 15:36
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem attól leszel raj srác ha tönkreteszed magad. Lehet hogy a haverok körében ez menő, de amikor majd bevisznek a toxikológiára, 17 évesen tönkremegy a bőröd és a fogaid, meg büdös lesz a lehelleted, akkor majd gáz lesz. Ha már az egészségedért nem, akkor a csajokért próbálj leszokni mindegyik finomságról, mert egy igényes lány nem akar magának drogos, piás pasit.
2012. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha neked belefér az értékrendedbe akkor nem gáz.
2012. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Akkor nem "gáz", ha - ahogy a kérdésedben írtad - "TÚL VAGY" rajtuk. Kipróbáltad őket (nem feltétlenül kellett volna, de megtörtént..) - és ma már nem is gondolsz rájuk. Ebben az esetben minden rendben.
2012. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!