Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kinek kell ez esetben fizetnie?

Kinek kell ez esetben fizetnie?

Figyelt kérdés

Egy fiú meg egy lány elmennek mondjuk kávézni, de nem randi céljából, csupán beszélgetni. Új ismerősök, és most szeretnék kicsit jobban megismerni egymást.


Ha én, a fiú hívom el, akkor nekem kell fizetni?


2012. ápr. 14. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de kedves és udvarias gesztus. Én mondjuk - lányként -, nem hagynám hogy ilyen esetben fizessen a fiú, de azért neked 'illik'. :)
2012. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha te hívod el, akkor neked kell fizetni! Egy kávé azért nem olyan nagyon nagy összeg, hogy problémát jelentsen.
2012. ápr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindig a fiú fizet!hacsak nem himringyó mert akkor a nő!
2012. ápr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha te hívtad,akkor te fizetsz.

ha nem randi csak duma, akkor én lányként nemhagynám,kifizetném a részem, de inkább arra készülj, hogy te fizeted a cehhet. Akkor max. kellemes meglepetés érhet.

2012. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miután nem többezres számláról van szó, fizesd te. Elég béna lenne, ha fizetéskor ott szerencsétlenkednétek, hogy ki mennyit ad. Különben meg ha meghívok valakit, az azt jelenti, hogy én fizetem a számlát!!
2012. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pasiként be lennék rágva, ha valaki elhívni konkrétan egy kávéra, és nekem kellene fizetnem. :D Azért hívom el, mert meg akarom hívni... Szerintem. :)
2012. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!