Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek sem való ez a...

Szerintetek sem való ez a vers kisgyereknek vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Pár nappal húsvét előtt jártam a Rossmannban, ahol egy anyuka vásárolt a még nagyon kicsi fiú gyerekével (3 éves vagy méég annyi sem), és a gyerek folyton locsolóverset szavalgatott, aminek az volt a vége, hogy "fel a szoknyát, le a bugyit, hadd locsoljam meg a nyuszit."


Az eladók meg anyuka nevettek rajta, de szerintem nem helyes, hogy anyuka vagy apuka ilyet tanít a még alig beszélő gyerekkel (mert gondolom, nem az ujjából szopta.)Annyi aranyos gyerekbarát versike van, amit mondhatna, miért pont ezt a vulgáris pajzán rondaságot kell egy kisgyerekkel megtanítani? Amúgy sem szeretem a pajzán locolóverseket, de kisgyerektől egyenesen borzalmas.


Szerintetek?


2012. ápr. 10. 19:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

" majd este jön a rézf*szú bagoly és elvisz magával"


Na ezen jót nevettem..:)

2012. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az még rendben van, ha a gyerek innen- onnan összeszed ilyesmit, de DIREKT nem kéne vele ilyesmit tanítani. A Mikulás meg pont az ő kedvükért lett kitalálva, az egy mese. A gyerekek szeretik a meséket, most mondod neki inkább, hogy anya vesz neked csokit? Anya bármikor vesz neki csokit az mitől nagy szám?
2012. ápr. 10. 20:43
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

De most miért kellett lepontozni? Te kérdezted, mit gondolok, szerintem túlreagálod, ennyi. Akkor legyen neked igazad, mit bánom én?! Úgysem lehet akkor ezek szerint megváltoztatni a véleményed...


Örülök hogy tetszett a baglyom, kedves 11-es :)

2012. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mit háborodsz fel, nem én pontoztalak le. Nem vagyok vele egyedül ezek szerint, hogy nem kell ilyenekre tanítani őket, de direkt nem pontozok senkit. Soha.
2012. ápr. 10. 21:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Jujjj,de nagyon prűd vagy........Te mit tanítasz a gyereknek?Ne nézz le oda és sötétben fürödj,mert még meglátsz valami nem illőt....
2012. ápr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Erről szó sincs, de direkt trágárságokra sem tanítom. Vagy akkor tanytsd első szavának, hogy B meg, mert az juj de édi, még úgyse tudja mit mond, és különben is természetes... ja és el ne felejtsetek előtte szexelni.
2012. ápr. 29. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!