Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tanárnőmet fogom megajándékozn...

Tanárnőmet fogom megajándékozni mikuláskor. Milyen köszöntőt mondjak? Vers, versrészlet. Köszönöm segítségeteket

Figyelt kérdés
(18 vagyok)
2008. dec. 1. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha úgy lesz mint nálunk volt, akkor mindenki mondott az illetőről valamit, és aztán a végén kimondta a nevét és átadta az ajándékot.


Mondhatsz valami olyasmit, hogy ezt az ajándékot egy olyan embernek fogom adni magam és talán az egész osztály nevében, aki nagyon sokat tesz értünk. Akitől sokat tanulhatunk.

Ennyi elég.

És mosolyogj! ha mosolyogsz bármit mondasz is mindenkinek tetszeni fog. :)

2008. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hehe aranyos vagy de valami versrészletre gondoltam inkább csak semmi ötletem nincs.
2008. dec. 1. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a tanárokat, hátha van az illetőnek kedvenc költője és akkor tőle valami szép téli vagy karácsonyi verset elszavalhatsz. ha nagyon nincs ötleted szerintem megkérdezheted barátaidat is, de ezen gondolom már túl vagy. osztálytársak biztos tudnak valami véleményt mondani.
2008. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egy kicsit szürke tanárnőről van szó:)és holnapra kell:D
2008. dec. 1. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg sz*rd le :DD keress valami szép verset a googleval és jó lesz az. Különben ha elmondod neki úgyse jegyzi meg :DD szóval mondhatsz bármit, ami szerinted szép.
2008. dec. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ez az ember nagyon okos,

csak az a gond, hogy a haja koszos. XD

2008. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!