Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy srác így locsolt meg....

Egy srác így locsolt meg. Csak nekem furcsa egy kicsit?

Figyelt kérdés

Voltam boltban ma délelőtt, ami a tömbömből 3 percre van. Gyakran járok oda. Van egy ott dolgozó srác, akivel gyakran mosolygunk egymásra, és köszönni is szoktunk.


Vettem ma tejet, és pont ott volt. Mosolyogva köszöntünk, majd csak úgy egyik pillanatról a másikra meglocsolt. Olyan 'hirtelen' történt, hogy csak annyit reagáltam, hogy 'jaj' :D Mondtam, hogy nincs nálam tojás, stb :D

És pont a mellemre fújta a kölnit.



2012. ápr. 10. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem az csak véletlen volt .lehet hogy a válladra akarta.
2012. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jópofa volt :)
2012. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rossz. Szerintem jópofa, spontán dolog. Gondolom próbál kezdeményezni, közeledni, flörtölni, vagy ilyesmi.
2012. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi különös nincs benne. Oda sikerült, nem lehet ezzel olyan pontosan célozni :D
2012. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb, minhta a szemedbe vagy az orrodba nyomta volna. :D
2012. ápr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit elkésett, ma már kedd van, régi hagyomány szerint ilyenkor a lányok locsolnak vissza (kíméletet nem ismerve).
2012. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!