Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan közöljem vele, hogy...

Hogyan közöljem vele, hogy nem tetszik/nem kérem az ajándékát? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


14 éves fiú vagyok, szeretem a dubstep és a rockzenét, a mai popelőadók hidegen hagynak. Karácsonyra kaptam tőle egy Ilyen fülhallgatót ( [link] ) és gyárilag hibás volt, és külföldön vette egy üzleti útja során. 3 hete megint elment, ma jött vissza, és cseregaranciával hozott egy újat ugyanebből a típusból, és hozott kárpótlásul egy másik típust is, egy ilyet ( [link] ) viszont ez tagadhatatlanul és egyértelműen egy nőknek tervezett fülhallgató, és mikro odaadta akkor azt mondta hogy ez a legjobb fajta. Én meg természetesen rohadtul megsértődtem, ezt az ajándékot akkora sértésnek vettem, mintha hozott volna nekem egy HelloKitty-s vagy egy Eperkés pólót....Iszonyatosan megsértődtem, szóhoz sem jutottam. Csak letettem az asztalra és bevonultam a szobámba. Szerintem azóta ő is rájött hogy valami nem oké, de maximum annnyira jöhetett rá, hogy valamiért nem tetszik nekem, de azt nem tudja hogy miért. Hogyan közöljem vele hogy ez egy női fülhallgató és eszem ágába nincs használni, meg főleg hordani. Mit mondjak neki hogy annyira ne sértsem meg, hogyan közöjem vele hogy nem tetszik nekem, sőt, sértésnek vettem. Mit mondjak? Könyörgöm segítsetek!


Előre is nagyon köszi!


2012. ápr. 5. 14:28
1 2
 11/11 TomMunk válasza:
100%
Egyáltalán nem női, sőt, rockban ez elég jó fülhallgató. Én mmondjuk meghalnék egy ilyenért. Ha gondolod (úgyis ajádndék), akkor részleteket üziben beszéljünk ;) (persze ez csak ajánlat). Igazából... csak jót akart neked, szerintem elég jó fülhallgató, és nem női. Nem tudhatta, hogy nem fog tetszeni. Ez olyan, minthogy kapsz egy autót, de az nem egy Bugatti, csak egy Ferrari, és te azt nem szereted, és ezért megsértődsz.
2012. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!