Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy tudnám a kávézóm elől a...

Hogy tudnám a kávézóm elől a lebzselő cigányokat elzavarni anélkül, hogy megkéselnének?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 2. 17:36
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
83%

8-as vagyok:

a legutóbbi válaszadó ötlete felhasználható - de szigorúan akkor, ha meg sem említed, hogy cigányokról van szó. Ha igen, ki sem jönnek. Sajnos, akkor is félő (ismerve a "gondolkodásukat" - és ide feltétlenül jár az idézőjel!), hogy gyanakodni kezdenek, vajon ki volt a bejelentő.

Nagyon együttérzek veled, de megoldásom nincs. A cigányság e rétegének ma az egész ország kiszolgáltatott.

2012. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Tüskés bokrot nem tudok. :-) De a rózsa az szúr és még szép is! Engem pl kifejezetten vonzana egy olyan kávézó, ami előtt szép rózsák vannak. (Ja nem vagyok kisebbség, átlag vevői fejjel gondolkodom.) Szóval engem odavonzanál vásárolni, álldogálni úgysem szeretek itt-ott, és ott ahol rózsa van nőve, más se fog ha van esze. :-)

Veszel néhány rózsatövet, családod nőtagjai biztos értenek hozzá, nem nagy kunszt. Amíg meg nem erősödnek, addig jól körbekeríted őket. A dézsás tuja vagy hasonló meg ideiglenes bokorként tök jó.

2012. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

Rózsát én nem mernék nyilvános helyre ültetni. Tudod hányan szeretik megspórolni a virágok árát, amikor nővel találkoznak? És most nem csak és kizárólag a cigányokra gondolok, sajnos virágot sokan szeretnek lopni.

Viszont pl. a júlia borbolyának jó tüskések a levelei [link] nem éppen kellemes hozzányúlni.

2012. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
93%

Egy kávézóhoz nem túl elegáns, de hatásos módszer. Ragassz ki az ablaküvegre egy lapot vagy képet.

Lehet rajta bármi, ami elüldözi a cigányokat:

Kamera, kutya, rendőrcímer, rendőrautó, bilincs, börtönrács, Jobbik-felirat, Gárdajelvény, Árpádsávos zászló, Nagy-Magyarország, stb. ...vagy egyszerűen csak írd ki, hogy "Munka"

Meglátod, messze elkerülik a kávézódat.

2012. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%
Tüskés bokor: Borbolya, vagy vérborbolya. Nagyon szép, és nagyon tüskés! Gyorsan nől. Esetleg kökéy.
2012. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
*kökény
2012. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim válasza:
100%
melyik kerületben van a kávézó? Több helyen van polgárőrség, "megfelelő" gárdista barátokkal akik arra sétálnak néha...
2012. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%
tegyél névtelenül egy bejelentést az örsre, hogy molesztálják a vendégeket. egy idő után megunják, ha mázlid van akkor a kékek is és rendszeresen ki fognak nézni arra a helyre :)
2012. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
a IX. kerületben van a kávézóm.
2012. ápr. 4. 09:38
 20/49 anonim ***** válasza:
42%
Hívd ki a rendőröket, azt hiszem, 60 alkalomig kötelesek kimenni. Kérdés, hogy ez ott működik-e, volt már dolgom a 9. kerületi rendőrökkel, a legszarabb fajtából valók.
2012. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!