Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem köszönnek nekem?

Miért nem köszönnek nekem?

Figyelt kérdés
Az iskolában, osztályomban egy emberen kívül senki nem hajlandó még csak köszönni se nekem, beszélgetni velem főleg nem. A köszönésnek pedig nincs köze a haverkodáshoz meg ilyesmikhez, hanem egy alap dolog, és magától nekem senki nem köszön, csak ha előre köszönök, akkor visszaköszönnek egy-ketten. Egymásnak köszönnek csak nekem nem. Miért lehet ez?
2012. márc. 28. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt itt rajtad kívül senki nem tudhatja, hogy miért nem bírnak az osztálytársaid. Mert nyilván azért nem beszélnek veled, mert van valami feszültség.

Persze abban igazad van, hogy a köszönés alap dolog - lenne. Nekem is van olyan az egyetemen, akit nem bírok, de azért ha találkozom vele, köszönök neki, hiszen ismerősnek köszönni szokás.

2012. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát legközelebb ne köszönj te se.


Kár ezekre ránézni is!

2012. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem az idegesített, hogy állandóan nekem köszöngettek, de úgy, hoyg pl mikor bementem az osztályba akkor köszönt az egyik a keresztnevemet mondva, 3 másodperc múlva meg a másik is, és így tovább vagy 15 en!


Sztem csináld te is ezt :D:D:D


Köszönj mindenkinek névvel, és addig bsztasd amig vissza nem köszön!


Ha pedig nem hajlandó akkor kiabálj rá, hogy köszönjé má vissza te bunkó! :D

2012. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
És közbe nyakon is vághatod!
2012. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is elfordul olyanokkal, akikkel nem tartom a kapcsolatot igazán. Ilyenkor azt csinálom, hogy közvetlen ránézek, amíg el nem haladunk egymás mellett. Ha rámnéz, köszönök, ha nem, nem. Utóbbi esetben betudom annak, hogy nem fogadja a köszönésem.


Egyszer kipróbálom, ha olyan hangulatban leszek, hogy ráköszönök ismerősre és miután semmit sem mond, folyamat ismételgetem neki, amíg el nem tűnik a horizonton.

Heló-szia-szervusz-szevasz-cső! :D

2012. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
te vagy az peti?
2012. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Talán mert nem bírják a fejedet. Egyébként alap dolog a köszönés mert osztálytársak vagytok, ha évfolyamtársaid nem köszönnek az még érthető mert nem ismerhetitek egymást annyira. Egyébként aki nem köszön az egy bunkó ember.
2012. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
láthatatlan vagy... nem vesznek emberszámba kb
2012. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!