Kézfogás lánnyal?

Figyelt kérdés

Mennyire etikus akkor, ha előzetesen a lány nem nyújtja a kezét.


F


2012. márc. 27. 17:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rám elég furán néztek mikor kezet akartam fogni egy lánnyal, vissza is húztam a kezem. :D
2012. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igazából egy helységbe mentem be, ahol ketten voltak, elköszönéskor kezet akartam rázni mindkettejükkel, de a lány egy visszafogott sziát mondott, és részéről el volt intézve.


(Mondjuk a dolog pikantériája az, hogy kifejezetten fiús volt, mind hajviseletben és öltözködésben, úgyhogy először fiúnak néztem, ezért is nyújtottam neki kezet. xS)



Te figyu, úgy akartál bemutatkozni ezek szerint, hogy még egy szót sem váltottál vele előtte? :-O Ebben az esetben, nem volt bunkó a csaj, hiszen nem ismert téged. Az meg, hogy fiúnak nézted, hát az elég ciki :D (viszont vicces) De, most legalább tanultál belőle, hogy idegennek nem nyújtunk kezet.

2012. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47%

Semennyire nem etikus.

Lány nyújt kezet fiúnak bemutatkozáskor, ha nem teszi, akkor nem lesz kézfogás. Ha a fiú nyújtja a kezét, azt illedelmes lány nem fogadja el.

2012. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!