Ti miben hisztek?

Figyelt kérdés
Én Istenben. Hiszek abban ,hogy valaki fentről figyel minket és igazgat minket. Eddig is hittem Istenben de elolvastam egy Danielle Steel könyvet a Visszhangok-at. Megható és tanulságos volt egyben. Nekem jó érzés abban hinni,hogy Valaki fentről vigyáz ránk. Ti hisztek ebben? Vagy ti miben hisztek? Szerintem a mai világban nagy áldás ha valaki tud miben hinni..
2012. márc. 21. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszek, az emberi akaraterőben és jóságban. Annak köszönhető az is, hogy most pl. itt vagyok.
2012. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És Istenben hisztek?
2012. márc. 21. 18:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én leginkább magamban hiszek
2012. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hiszek egy ősi teremtő erőben, Istenben, aminek hatalma ma akörnyezeti és emberi természetben nyilvánul meg.

Hiszek a tudományban, ami ennek a teremtő erőnek az "útjait fürkészi", habár sokszor a létét tagadja.

Hiszek az őseim erejében és az utódaim megbecsülésében.

2012. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
hiszek az emberi akaratban. sem a jóságban, sem semmiféle istenben nem tudok hinni. elhiszem, hogy megnyugtató, de valahogy jobban motivál, hogy magamra vagyok utalva, egyedül kell boldogulnom, és nem várhatok a csodára. a kézzelfogható dolgokra koncentrálok, és hiszek abban, hogy van valami célom e világon, nem ok nélkül létezem, nem azért kerültem ide, hogy csak tengjek a nihilben. szerintem az emberek alapvetően "gonoszak", önzők, de mégis érdemes őket megismerni, próbálni megfejteni őket. hiszek abban, hogy erre kell törekedni; megismerni az embereket, ez által saját magunkat - és természetesen a világunkat. hiszek benne, hogy feszegetnünk kell a korlátainkat, nem szabad elviselni, hogy bekössék a szemünket, befogják a szánkat, elbutítsanak minket. hiszem, hogy ÉLNÜNK kell, méghat az élet egy nagy fekália is. akad, amiért érdemes megpróbálni.
2012. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Évi9707 ***** válasza:

"Hiszek egy Istenben, mindenható Atyában, mennynek, és földnek teremtőjében..."


Valóban csodás dolog hinni, és szeretni Istent. Kívánom neked hogy tars meg hitedet, hírdesd az ígét, és légy kitartó!


:)

2012. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
En hiszek Magyarorszag feltamadasaban es abban,hogy van egy isten !
2012. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a saját erőmben hiszek. Abban, hogy bármit el tudok érni előbb vagy utóbb. Istenekben, felsőbb hatalmakban nem.
2012. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
magamban hiszek. a saját személyiségemben, ítélőképességemben, a saját életemben. és igen, a saját hibáimban. nem akarok tökéletes lenni.
2012. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!