Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy mindenki...

Hisztek abban, hogy mindenki született valamire? Sorsszerűen?

Figyelt kérdés
Amikor kijelenti az ember hogy pl "én érzem hogy színésznek születtem" vagy katonának, vagy bármi másnak, a sors által...
2012. jan. 23. 20:22
 1/8 Mirk ***** válasza:
29%
Nincs sors. Van aki tehetséges ebben vagy abban, van aki szereti ezt vagy azt és jól megy neki, de nem született annak.
2012. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Ez csak mese.
2012. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2012. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem,én nem hiszek benne,vagy ha van ilyen,hogy valaki vmire "születik',akkor talán az az egyén személyes akaratából alakul ki,az elképzelései,magabiztossága okozhatja azt,hogy egyesek azt higgyék,hogy ő erre született.A "sors" által "kiválasztott" személy elhiteti magával,beleéli magát,véghez visz mindent amivel elérheti a célját,és el is éri,de ez az eltökéltségen,céltudatosságon múlik,nem a sorson.
2012. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Én sem hiszek benne.

Ám mivel a legtöbb pszichológiai irányzat egyetért abban, hogy az emberi elmének van tudattalan régiója is, azt inkább elképzelhetőnek tartom, hogy vannak nem tudatosított céljaink, és talán ezért érezzük olykor, hogy "igen! Tudom, hogy ezt kell megvalósítanom.", vagy "áh, nem lehet, hogy erre születtem, más feladatot szánt nekem a Végzet".

2012. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
47%
5-ik ugyanazt írtad le,mint a negyedik,csak más formában... -.- Inkább írtad volna,hogy egyetértesz vagy zöld kéz...
2012. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
igen. én érzem, hogy vesztesnek születtem. :/
2012. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Ki volt az a jóember, aki mindenkit lepontozott?
2012. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!