Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Színház egyenlő züllés?

Színház egyenlő züllés?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, de szerződve vagyok egy színházhoz. Nemrég olvastam egy kérdést valaki barátnője lett más a színház miatt. Nos én is így vagyok vele, persze amit akarok azt nem próbálom ki. De ezt látom a színházi barátaimon is, cigi meg kávé meg pia én is élvezem ezt,de sokan megvetnek a suliban. Hogy a színészek "züllött emberek" A vicc az, hogy a tanárok és a barátaim büszkék de pár oszt.társam azért vet meg mert hogy tudja mi megy ott a színházban. Tényleg egészségtelen, és "füstös" , de minden színházban így van nem? Ilyen a színészi élet mindenhol?
2012. márc. 19. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kerüld ezeket a sz*r alakokat. Számos nagy színész él józan életet, illetve mértékkel bulizik. Inkább ezekkel a nagyágyúkkal ismerkedj össze.
2012. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát :)

Valóban meg kell járni ezeket a mélységeket. Tudom, tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyok érett, de úgy érzem sokat "értem" amióta játszom. Igazából keveredik a korcsoport, az a jó hogy mindenkit egyformán mérnek. Nehogy azt higgyétek, hogy részeg vagyok állandóan, nem, csak persze megvisel néha pár szerep és velük tartok, de ezek nem hajnalig tartó bulik, hisz tanulnom is kell. Nagyágyúkkal nincs túl sok esély itt vidéken barátkozni...majd.. :D

2012. márc. 20. 20:49
 13/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs tanárom a színházban, csak suliban :)
2012. márc. 20. 22:01
 14/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy kerültél be oda? :)
2012. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. ápr. 5. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!