Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Színház egyenlő züllés?

Színház egyenlő züllés?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, de szerződve vagyok egy színházhoz. Nemrég olvastam egy kérdést valaki barátnője lett más a színház miatt. Nos én is így vagyok vele, persze amit akarok azt nem próbálom ki. De ezt látom a színházi barátaimon is, cigi meg kávé meg pia én is élvezem ezt,de sokan megvetnek a suliban. Hogy a színészek "züllött emberek" A vicc az, hogy a tanárok és a barátaim büszkék de pár oszt.társam azért vet meg mert hogy tudja mi megy ott a színházban. Tényleg egészségtelen, és "füstös" , de minden színházban így van nem? Ilyen a színészi élet mindenhol?
2012. márc. 19. 20:57
1 2
 1/15 tetro ***** válasza:
Ilyen. De nem színházi élet ilyen, hanem a gondtalan felnőtt lét. Kábé 15éves körültem be a Bárkára dolgozni. Vidékről. És igazából először kultúrsokk volt, de aztán 10-12 évvel később a színháztól már távolabb sem más semmi.
2012. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Számomra kicsit kiábrándító, hogy nekünk, akiknek művészetet kell közvetíteni nem kéne példát mutatni? Persze vannak olyanok akik előkelőbbek,és én is inkább olyan szeretnék lenni, de az sajnos vidéki színházban nem állja meg a helyét. :/

2012. márc. 19. 21:12
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem. Ilyen, ilyen, de aki igazán nagy színész, az általában nem a züllésben tűnik ki. Nézd meg a nagy színáészóriásokat, a legjobbakat, azok nem értek rá zülleni (ezért furcsának, magának valónak mondták őket, pedig az fegyelem volt)

A (z időszakos) tehetségtelenség feloldására kell a cigi, pia. Stresszoldók.

2012. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez igaz, én is szeretnék kitörni ebből, de igazából most még csak örülhetek hogy ott lehetek, bár ez ugye személyfüggő nem színházfüggő
2012. márc. 19. 21:23
 5/15 anonim ***** válasza:
A művész emberek különcök , ettől olyan tehetségesek.
2012. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért neked 15 évesen nem muszáj velük tartani az ivásban, füstölésben!!!
2012. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem tartok mindenben velük, éppen ezért zavar, én is benne vagyok, persze, de mértékkel.
2012. márc. 19. 21:38
 8/15 anonim ***** válasza:

A művészek pokolra mennek helyettünk, aztán feljönnek, és megmutatják amit tanultak. Ezért mi csak az eredményt kell nézzük, nem kell pokolramennünk, tudunk élni normálisan.

Csak vigyázni kell, mert van, aki lennmarad. De: olyna is van, aki meg tudja úgy élni ezeket améálységeket, hogy nem pont a züllésben jön elő rajta. Megszenvedi az is. Nme hiszem, hogy valódi művészz kikerülné a szenvedés minden formáját - akkor miből építkezne? De nem 15 évesen kell kezdeni, alőbb erősödj meg! S akkor túléled, és tudzs adni.

http://www.youtube.com/watch?v=ozOeu19frGY&feature=related

2012. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Te gyerek vagy, utasítsd vissza ezt!! Nincs itt az ideje! Ha komolyan gondolod, akkor ne merülj alá, most ne! Erősödj, tanulj, építsd magad! Ne fogadd el,mértékkel sem ezt! Felnőttek, de felelőtlenek. A művész magát látja. Nme téged, agyermeket. Ne sértődj meg, tudom, játszani elég felnőtt vagy. De nem vagy érett.Vigyázz magadra, mert ők nemtudnak vigyázni rád. A tanárodnak mondd, ő majd vigyáz.
2012. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 tetro ***** válasza:
Ne izgulj ezen. Ne igyál, tudd hol a mérték, de nem olyan súlyos dolgok ezek. Szerintem "normális" emberként nem igazán lehetsz jó színész. Hisz újból és újból mássá kell válnod. És a körülötted lévő emberek folyton váltogatják a szerepeiket, és nem csak a színpadon. A színház ilyen. Sőt, a film is, hál istennek :D
2012. márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!