Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Színházba milyen ruhát kell...

Színházba milyen ruhát kell felvenni?

Figyelt kérdés

Már nagyon régen voltam színházban és nemsokára megyek az osztályommal. Szeretnék valami ruhát venni, csak nem tudom hol lehet ilyen ruhákat vásárolni. Ha tudtok ilyen boltokat, akkor légyszi írjatok párat. Ja, és Gödöllő közelében kéne.

17/L


2012. febr. 12. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Manapság nem nagyon öltöznek ki. Elég egy szép blúz is, nem kell kisestélyiket vásárolgatni.
2012. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül akarok kisestélyit, de valami ruha jól jönne, vagy akár valami normálisabb nadrág is.
2012. febr. 12. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hát, igen, semmiképpen ne farmerben menj

De egy eszerű sötét szoknya is elég

2012. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
felülsz a HÉV- re és az Árkádban, vagy akárhol a környéken körülnézel...színház az színház...egyszerű, de elegáns legyen...ne farmer, még akkor sem, ha némelyik ember abban megy...légy egyéniség...nem jártam még ott, de talán a Tarcsai osan áruháznak a butiksorán(ha van) érdemes körülnézni...
2012. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!