Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen ruhát illik felvenni a...

Milyen ruhát illik felvenni a Madách Színházba?

Figyelt kérdés
Van egy szép sötétszürke nadrágkosztümöm,abban elmehetek,vagy elegánsabb ruha kell?
2010. szept. 10. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem teljesen jó.

sajnos manapság már farmer+pólóban is elmennek:S

2010. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azert mennek farmerban, poloban, mert beengedik oket. Nem lehetne bemenniuk, rogton helyszerint oltoznenek. Kinek a hibaja? A rendezoke.
2010. szept. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Phoney ***** válasza:

A nadrágkosztüm szerintem is elég lesz.


(Én is kiraknám, aki nem tud öltözködni, de manapság nem akkora divat a színház, hogy sorban kirakják az embereket...arról nem beszélve, hogy szerintem részben a közönség "dolga" kinézni onnan azt, aki nem oda való. Mondjuk ez nehéz, amikor már a fele közönség farmerben ül:D)

2010. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igaz,hogy én is farmerban érzem magam a legjobban,de mégsem gondolnám,hogy abba menjek színházba.Szerintem is illik megtisztelni a helyet,és az előadókat is azzal,hogy az ember rendesen felöltözik.

2010. szept. 13. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!